Хмельницька медицина катастроф не проти підсісти на пальне Коломойського, але не всюди є АЗС

Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  за результатами тендера 7 жовтня уклав угоду з ТОВ ВТФ “Авіас” і ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ” на закупівлю пально-мастильних матеріалів загальною вартістю 2 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Торги провели шляхом застосування переговорної процедури закупівль.

“Існує нагальна потреба у закупівлібензину, дизельного пального , зволікання у закупівлі яких призведе до негативних наслідків економічного та соціального характеру”, – пояснив замовник.

Таким чином, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф закупив у “Авіасу”  108 тис. 850 л бензину марки А-92. для  цілодобової заправки санітарних автомобілів бригад екстреної медичної допомоги у Хмельницькому районі.

“ВОГ РІТЕЙЛ” продасть 10 тис. л бензину А-92 і 10 тис. л дизпалього загальною вартістю 333,8 тис. грн для цілодобової заправки санітарних автомобілів бригад екстреної медичної допомоги у Білогірських і Теофіпольських районах, “де відсутні АЗС ТОВ ВТФ “Авіас”.

Відпуск пального передбачений шляхом використання скетч-карток (талонів).

Як відомо, засновниками ТОВ ТВФ «Авіас» є низка офшорних компаній, підконтрольних представникам групи «Приват».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну й що з цього? Може автор підскаже, які заправки ще є в Білогір’ї? Чи там в Старій Ушиці? Кому підконтрольні? А може б прокоментували краще – що не можна приватизувати монополії?

  2. Вибачте, помилився – “приватизовувати”, а не “приватизувати”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.