У Нетішині започатковують «Марш Слави» зі смолоскипами

14 жовтня православні відзначатимуть одне із найбільших християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день Україна вшановує пам’ять своїх славних лицарів, синів і дочок, які впродовж багатьох століть виборювали право нації на власну державу. Нетішинська міська організація ВО “Свобода” до свята Покрови Пресвятої Богородиці, до свята Українського Козацтва та в честь створення Української Повстанської Армії започатковують у м. Нетішині смолоскипний “Марш Слави”.

Захід розпочнеться 14 жовтня о 19.00 біля  пам’ятника жертвам Голодомору з  молебня в пам’ять усіх, хто загинув за Волю та Незалежність України. Організатори акції запрошують  усіх охочих жителів міста взяти участь у «Марші Слави» та приєднатись до смолоскипної ходи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. У западенцев нет морали, И льётся зло из них рекой, Они бы всех поубивали, Кто чем-то просто не такой. У западенцев нет морали, Святых намерений, благих, И где бы вы их не встречали, Нет жалости ни капли в них. У западенцев нет морали, Когда недрогнувшей рукой, Они людей живьём сжигали, И совершали свой разбой. У западенцев нет морали, И только ненависть, обман, Чтоб в оправданье не сказали, Не залечить душевных ран.

  2. звернися до психіатра!!!!

  3. подмойся “самосклыпом”

  4. Нічого іншого не могли придумати?

  5. Хода із смолоскипами нагадує фашистів!!! Свободу на вила Ляшка!!!

  6. пусти етнічну галицьку свиноту під стіл так вона вилізе на стіл

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.