Хмельниччани зустрілись з легендарним комбатом

Хмельниччину  відвідав командир легендарного батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

Комбат балотується до Верховної ради за списками Радикальної партії Олега Ляшка, тому Хмельницький відвідав, аби підтримати мажоритарників-радикалів: Дмитра Садлія (виборчий округ №187), Михайла Дзіся (виборчий округ №188), Андрія Чумакова (виборчий округ №189), Анатолія Мазуренка (виборчий округ №193).

Хмельничани тепло зустріли легендарного комбата, котрий розповів про батальйон «Айдар» та озвучив головні тези, чому пішов у політику.

“Айдар” – єдине добровольче  збройне формування, офіційно підпорядковане Міністерству Оборони. Тобто хлопці – добровольці після майдану отримали статус військової частини, печатку, і тепер подають приклад “традиційній” армії.

Формувався батальйон практично у лісах, до складу входять представники майже усіх областей України, є й росіяни, котрі не задурманенні путінською пропагандою.

Сьогодні «Айдар» – потужна військова частина, котра має важке озброєння та, головне, неоціненний бойовий досвід і волю до перемоги.

Як приклад незламного українського духу, комбат навів історію своєї землячки 18-літньої Вікторія, котра добровольцем прийшла у батальйон. «На вигляд ще зовсім дитина, маленька, худенька, ну яка для неї війна! Телефоную до її матері. А вона каже, що нічого зробити не може. Віта приїхала з Майдану, зібрала речі і в «Айдар» – розповідає Сергій. – Жодні вмовляння повернутись додому не допомогли». Сьогодні дівчина-боєць під позивним «Вітамінка» бере участь у боях, показуючи приклад навіть деяким чоловікам.

16.56

«Йду у політику у списках Радикальної партії тому, що нині час радикальних змін у країні, а не напівмір – наголошує комбат. – Слід радикально змінювати міліцію, спецслужби, політиків, котрі приходять до влади. Хто б і що не говорив про «популізм» Олега Ляшка, стільки як він, ніхто з депутатів не зробив для армії, та для «Айдару» зокрема».

Для повного очищення країни потрібні радикальні дії. Це гарантуватиме неповернення до минулого, гарантуватиме відкритий шлях до розбудови України.

«Головна мета сьогодні – цілісна та незалежна Україна. Для її досягнення потрібно докласти максимум зусиль не лише військових, а й цивільного населення» – наголошує Сергій Мельничук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Для чого потрібен тобі Ляшко? Це шахрай)

    • Якби Ляшко був просто шахраєм, це пів біди. Навіть, якщо врахувати сьогодення, то маленький, маленький гріх. він один з руйнівників держави.

  2. чому у парламент лізуть вбивці?

  3. Що ви знаєте про Ляшка, що пишете такий брєд, який руйнівник, який вбивця? Зруйнув яку державу? Підлікуйтесь!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.