У вівторок на свято Покрови 14.10.2014 запрошую усіх

У вівторок на свято Покрови 14.10.2014 запрошую усіх автомайданівців приїхати у м. Хмельницький. По плану: 12-00 збір на Майдані незалежності, покладання квітів Небесній Сотні. Далі колоною вирушаємо до пам*ятнику Б. Хмельницькому (філармонія), потім до ще одного пам.Б. Хмельницькому (привокзальна площа). колона рухається за місто де разом з козаками закладаємо перший камінь у будівництво нової церкви. Завершується автопробіг за містом у Лісових Гринівцях … Запрошую усіх прийняти участь. Голова ГО “Автомайдан-Хмельниччина” Середюк Вікторія

 

rQylYQCT0ew (1)

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Автомайдан Хмельниччина

Автомайдан Хмельниччина

Громадська організація "Автомайдан-Хмельниччина"

Коментарів: 4

  1. Не вийде Віка тобі з того піару. Приїде 10 авто

    • Може краще подивимось? І це не піар а плановий з’їзд. А вам бачу заздрісно;) то приходьте ми й вас покатаєм, ще й побібікати дамо, прапорець подаруєм а там глядь та й подобрієте)))

      • А в Верховній Раді теж будеш бібікати. Вже “добібікалася”, клоунша з наколками.

  2. Вікторія, все що Ви робите – СЛАВА ГЕРОЯМ!!! Не звертайте уваги на різних шизиків-кастрато.люстрато.анонімів. З великим задоволенням би приїхала, але не можу. Дай, Боже, щоб хуйло здохло і війна закінчилася. Передала на Армію 4-ящики, до кінця тиждня Вам подзвонять. На кожному № і вага. + Конверт-що в ящиках. Переважте, як-що є де.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.