Ярмолинецькі учні вчитимуться без осінніх канікул?

У приміщенні Ярмолинецького технологічного ліцею відбулась нарада директорів загальноосвітніх  закладів району. У ній також взяли участь заступник голови РДА В. Байталюк та в. о. начальника управління фінансів О.  Гусак.

Одним із питань порядку денного було внесення змін у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів району у  І семестрі 2014 – 2015 року та підготовка до опалювального періоду  2014-2015 навчального року. Основну увагу було звернуто на навчальний графік роботи закладів освіти.

Заступник голови Ярмолинецької РДА В. Байталюк  наголосив, що сьогодні освітянська галузь знаходиться у скрутному становищі. Аби вирішити ситуацію, необхідно спланувати навчальний процес таким чином, щоб зекономити кошти під час опалювального періоду 2014-2015 навчального року. Директори шкіл висловили побажання щодо організації навчального процесу таким чином, щоб і гроші зекономити, і навчальний план виконати. Тому вирішили працювати до 6 грудня без осінніх канікул, та підтримали ідею ущільнення процесу навчання. Остаточне рішення директори шкіл приймуть після  обговорити цього питання у своїх навчальних закладах і погодження із управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.