Правоохоронці Хмельниччини взялися за незаконні валютні операції

Правоохоронці Хмельниччини взялися за незаконні валютні операції

Про це у “Фейсбуці” написав начальник УМВС України в області Олександр Розізнаний.

За його даними, наразі правоохоронці склали 23 протоколи за статтею 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). З обігу вилучили понад 10 тисяч гривень, які слугували еквівалентами обміну.

“Хочу наголосити, що відповідальність за протиправні вчинки, пов’язані з незаконними валютними операціями, несуть, як громадяни, які незаконно продають валюту, так і ті, хто купує”, – сказав Розізнаний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Брехня брехнёй погоняет!

  2. Жах, відбулась революція гідності, а нічого,абсолютно нічого в державі незмінилось. Про які валютні операції йде мова? Про ті що на усіх ринках є величезна кількість міняйл і абсолютно ніхто з ними не бореться, адже все схвпчено. Шановні майданівці, ви хочете пролюструвати і так бідних держслужбовців і думаєте що стане краще жити? Подивіться шановні на тих же валютних міняйл, подивіться як підприємці- активісти -революціонери обкрадають новосторену державу використовуючи нелегальну робочу силу, подивіться як в державних поліклініках державні стоматологи набивають свої кармани грошенятами, нічого незмінилось, а тоді виникає питання – а защо люди загинули? А відподіть проста, комусь так потрібно, хтось заробив на смертях міліарди, тільки памятайте горе-революціонери -ніхтотне забутий і що небуте -відповідати будете всі і скоро

  3. В усіх містах є міняйли, так як і міліція. Двойний мінус, утримаємо дармоїдів, які не можуть оштрафувати валютчиків. А кажуть що у країни грошей не має. Мізків не має.

  4. Смішно читати! Приходьте на овочевий ринок,вокзал,цього буде достатньо. Міліціанти самі купують і міняють валюту. А в банках неможливо взяти!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.