Влада Кам’янця-Подільського не змінюватиме “вишите” перехрестя на вимогу ДАІ. А піде далі – “націоналізує” тротуар

Перехрестя  вул. Соборної та Огієнка в центрі Кам’янця-Подільського, назване в народі “вишитим”, не змінюватиме свого патріотичного вигляду.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник міського голови Сергій Бабій.

За його словами, міська лада не збирається “усувати недоліки”, адже водії не бачать “вишиванку” і якоїсь шкоди вона не приносить.

“Це (“вишите” перехрестя – НГП) подобається громаді, це подобається туристам, тому ми не збираємось нічого змінювати. Людям подобається наше перехрестя і це найважливіше”, – повідомив НГП заступник міського голови.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Також Бабій повідомив, що не спілкувався після припису з працівниками ДАІ.

Окрім перехрестя комунальники Кам’янця-Подільського вже почали оздоблювати в національний орнамент тротуар біля скверу Афганців. Він буде виконаний на білому фоні і вишивку зможуть побачити всі бажаючі.

Як писав НГП, 1 жовтня інспектор обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк у коментарі НГП попередив: якщо до 7 жовтня не будуть усунені недоліки по “вишитому” перехресті, ДАІ оштрафує керівника ЖКГ за бездіяльність максимально на 510 гривен і повторно винесе припис на зняття нестандартної розмітки.

Нагадаємо, що у Кам’янці-Подільському виклали покриття на одному з перехресть міста у вигляді української вишиванки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Але ж красота
    Я за те щоб по всіх містах таке зробити і будинки також

  2. Я не розумію в чому там проблема. Кожний водій і так знає, що на перехресті потрібно пропускати пішохода, оскільки там є пішохідний перехід(так всюди). ДАІ-шники щось дуркують.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.