Мельник і Лесков використовують депутатів, щоб попіаритися на виборах

Керівник обласної “Батьківщини” і кандидат-списочник у нардепи Валерій Лесков разом з міським головою Сергієм Мельником, який також балотується до Верховної Ради, скликають позачергову сесію Хмельницької міської ради, щоб попіаритися на виборах і спробувати підвищити партійний рейтинг.

8 жовтня депутатів закликають проголосувати за звернення до Верховної Ради щодо скасування законів 16 вересня (про особливий статус Луганської і Донецької областей).

До процесу Лесков і Мельник долучають підконтрольних депутатів, які працюють у комунальній сфері міста. Фракція “Батьківщини” у міській раді має більшість, що дозволяє їй у виборчий період проштовхувати будь-які рішення на сесіях.

Партія “Батьківщина” із самого ухвалення законів 16 вересня критикує їх. У Верховній Раді зареєстровані законопроекти від нардепів “Батьківщини” Івана Кириленка, Юрія Одарченка, Романа Ілика та Олександра Абдуліна, якими вони хочуть скасувати особливий статус Донбасу та заборону переслідування сепаратистів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Громада, яка довірила місто Мельнику С.І, повинна звернутись до нього з пропозицією зняти свою кандидатуру з виборів і продовжити виконання своїх обов’язків до закінчення терміну його обрання. Після закінчення, відзвітувати перед громадою за період виконання своїх повноважень і отримати довіру від громади на слідуючих чергових виборах, а не кидати місто у позачергові вибори ГОЛОВИ.

  • Та ні, зараз буде набагато краще сховатись йому за мандатом ні за що не відповідаючи. А саме за що він відповість, якщо для міста за дві каденції абсолютно нічого не зробив….

   • Да. Хмельницький після смерті Чекмана – вмер. Раніше Хмельницький був на багато кращому рівні ніж Вінниця чи Тернопіль. Зараз нам до будь-якого обласного центру як до неба рачки… Спочатку Приступа потім двічі Мелник. Нічого для міста – тільки для карманів.

 2. віталька, а до чого Мельник, якщо розпорядження підписав Чернелевський? Невже криза жанру??????

 3. не січня, а вересня!

 4. Як завжди у нашого Вітальки заголовок статті не відповідає змісту того, що там написано, але, погоджуюсь, привертає увагу. Починаєш читати – і що? Депутатам пропонують висловити свою думку, хто не хоче не прийде і не буде голосувати. Але, повірте, це думки не тільки Лескова-Мельника, але й ще значної кількості людей.

  • Цікаво побачити значну кількість людей, яка хоче щоб їх батьки та діти воювали.

 5. Правильно… Проголосувати проти закону, купити для себе і своїх рідних бронежилети і поїхати відбивати Донбас, а не посилати наших дітей на смерть і робити собі піар.

 6. Ні. Це не піар, це чергове підтвердження дико низького рівня освідченності таких ініціаторів. Це так, м’ягко кажучі. Хлопці, перед тим, як щось скасовувати, потрудіться хоч назву закону прочитати: “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”. Які там ЛНР, ДНР? Ну реально, не смішіть. Всі вже в темі, а ці тут надумались піаритись.
  Є питання: там в міській раді є адекватні люди? Ну присадіть вже цих маргіналів. Соромно за місто.

 7. алкоголік та злодій ідуть у Раду ганьба нам що будем за них голосувати.

 8. всіх пообсирали і нарешті вляглися…. Я голосую за Мельника і Самопоміч!

 9. Я так само,Мельник і САМОПОМІЧ ! Альтернативи ніякої ,пруться дебіли із Свободи. Я категорично проти бездарних людей,а ми все бачимо і розуміємо.

 10. нехай йде бо тут ніц не зробив… хай буде новий мер!!

  за Мельника щоб його тут не було
  а Чернилевський не буде пріємніком Мельника бо він тупий

 11. Ні, він тікає, бо боїться люстрації. Немає чому йому давати можливість сховатися за мандатом!

  • Влучно сказано! 5 балів! Бо ж під люстрацію по закону підпадають всі держслужбовці, в тому числі і мери міст!

 12. ну звісно всі, і спеціалісти нищих категорій навіть, щоб всім було легше – це смішно, люструйте суди, прокурорів – невже ви думаєте що якісь спеціалісти вирішують хоть шось в цих органах????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.