Хмельницьких депутатів терміново скликають на сесію, щоб “заветувати” закони 16 вересня

8 жовтня на 10 ранку скликається позачергова сорок третя сесія Хмельницької міської ради.

Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Костянтин Чернилевський.

Депутати розглянуть питання «Про звернення депутатів Хмельницької міської ради щодо скасування законів, прийнятих 16 вересня 2014 року».

Як відомо, 16 вересня Верховна Рада проголосувала законопроекти про особливий статус Луганської і Донецької областей та про амністію: перший підтримали 277 депутатів, за проведення амністії – 287 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Під вибори політиканство зашкалює. якщо по пунктам прочитати зміст закону, то нічого страшного не має, враховуючи ситуацію.

  2. Клоуни!

  3. а після ухвалення рішення усі депутати,разом з Мельником, геть під ружжо….

    • Вірно. Хай не іншим бронежилети за чужі гроші купляють, а самі їх надінуть і на донецький аеропорт.

  4. Батьківщина вже вкотре пробує підняти свої рейтинги!. Нічого в вас хлопці не вийде. Непідйомне – не піднімеш!

  5. Цим бютівці хочуть показати підтримку громади? Та всі нормальні люди розуміють що Леськов згоном підконтрольних клоунів-депутатів збирається відпрацювати місце в списках. А депутати бюджетники тремтять за свої посади.

  6. І знов пройдуться по лабазюку

  7. ну да бо більше немає до кого доколупатися крім Лабазюка..внас нікого немає всі святі тільки Лабазюк поганий….а всі інші як кандидати так й політики всі чесні!!!

  8. Так, можливо закон про особливий статус місцевого самоврядувнння на сході України і не ліпший вихід в теперішній час, але невже не ясно, що чим далі буде військове протистояння, тим більше “війна все більше буде бруднити руки “безглових” жителів Донбасу у крові укарїнського народу ” після чого повернення до нормального психологічного стану буде неможливо! Дійсно так робили й роблять лише бандити, але прийняттям закону Україна продемонструвала бажання бути цивілізованою країною!, яка може йти на компроміс заради тисяч невинних життів! Тому дісно окрім піар ходу від Мельника та Лєскова тут нічого немає!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.