На Хмельниччині міліціонери вилучили чорний піар проти кандидата у нардери у 191 окрузі

Близько півночі співробітники Віньковецького райвідділу міліції у селі Зіньків зупинили автомобіль «Шевроле Лачетті» під керуванням 26-річного мешканця Хмельницького. Увагу правоохоронців привернули два білі поліетиленові мішки, заповнені паперами.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, після огляду вмісту мішків з’ясувалося, що чоловік перевозив близько 20 тисяч агітаційних листівок з компрометуючою інформацією щодо одного з кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №191. Окрім іншого, листівки не містили відповідних реквізитів виробника та інформації про тираж.

Наразі вирішується питання про притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення — Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Відповідно до санкції статті передбачено покарання у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів, а на посадових осіб — від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.