ДАІ “віддячило” штрафом за “вишите” перехрестя в Кам’янці-Подільському

Працівники Державтоінспекції сьогодні оштрафували директора Департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського  за “вишите” перехрестя.

Працівники ДАІ вважають, що дане перехрестя не відповідає правилам і нормам насенення дорожньої розмітки, що може призвести до аварійної ситуації.

Проти директора ЖКГ складений адміністративний протокол за частиною 1 статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від 1020 до 1360 гривень). Крім штрафу винесено припис на “усунення недоліків”. До 7 жовтня дорожня розмітка має відповідати нормам. норм.

Інспектор обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк у коментарі НГП попередив: якщо до 7 жовтня не будуть усунені недоліки, ДАІ оштрафує керівника ЖКГ за бездіяльність максимально на 510 гривен і повторно винесе припис зняття нестандартної розмітки.

Нагадаємо, що перехрестя вул. Соборної та Огієнка зроблене у “вишитому” вигляді ще з 28 липня цього року. Відомим воно стало після оприлюднення фотографії з висоти декількох поверхів. Звичайний пішохід чи водії зазвичай не помічають креативу комунальників, адже орнамент видно лише після дощу та з висоти.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

“Станом на сьогодні в нас вже 2 мільйони переглядів фотографії з перехрестям. Після того, як наша вишиванка заполонила інформаційний простір, в тому числі після сюжету 1+1, працівники ДАІ вирішили, що ми порушили. ”, – повідомив НГП Сергій Бабій, заступник міського голови.

Щодо припису на “усунення недоліків, то за словами пана Бабія міська влада намагатиметься знайти компроміс з ДАІ.

“Ми спробуємо домовитися, щоб “вишиванка” залишилася, адже якоїсь шкоди вона не приносить. На дорозі водії її не бачать. Також це не надто “жива” дорога, там односторонній рух. Сподіваюсь, що ми знайдемо якийсь компроміс і в Кам’янці-Подільському залишиться гарна “вишиванка”, – повідомив Сергій Бабій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. даїшники уроди кончені…. хотіли заробити, а їм ніхто хабаря не дав, от і бісяться зі своїми штрафами і приписами. мудаки…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.