Кам’янчани слухатимуть Шопена у музичному салоні

4 жовтня ц.р. кам’янецькі шанувальники класичної музики зможуть відвідати концерт, присвячений творчості Фридерика Шопена. Він стане першим із циклу концертів-розповідей про найвидатнішого польського композитора та піаніста. Неперевершеними творами Шопена відкриє свій музичний салон відома в Україні музикознавець, культуролог і піаністка Людмила Вольська.

Кам’янчанку, автора проекту «Україна в контексті європейської музичної культури» добре знають в Україні. З  ім’ям Л. Вольської пов’язана організація мистецького проекту «Вечір оперети на Лебединому озері», який презентували у Кам’янці-Подільському.

Упродовж  жовтня – листопада п’ять субот поспіль у «Кав’ярні на Зарванській» відбуватимуться тематичні концерти-розповіді «Фридерик Шопен: Портрет на тлі епохи». Серед тем – «Народження генія», «Перші роки еміграції», «Ф.Шопен та Жорж Санд», «Останні роки життя» , «Ф.Шопен та Україна» . Розповіді супроводжуватимуться концертними номерами з музичної спадщини композитора у виконанні автора проекту піаністки  Людмили Вольської.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.