У Хмельницькому запустили кілька тисяч небесних ліхтариків за мир в Україні

Сьогодні у Хмельницькому на День міста містяни запустили в небо кілька тисяч небесних ліхтариків, чим долучилися до підтримки миру в Україні.

Як повідомила “Незалежному громадському порталу” керуюча справами виконкому Людмила Черевченко, акція пройшла на високому рівні.

“Хмельничани запускали в небо ліхтарики, при цьому скандуючи “Слава Україні!”, “Героям Слава!”. Хочу подякувати громадським організаціям і підприємцям, без яких цей захід не мав би успіху”, – зазначила вона.

За словами керуючої справами виконкому, до акції були залучені спецслужби (пожежна і медичні допомоги), але обійшлося без ексцесів. Також мерія перекрила дорогу на центральній вулиці Кам’янецькій.

Участь у запуску небесних ліхтариків узяв представник книги “Національний Реєстр Рекордів України” для фіксації нового досягнення.

Як писав НГП, організатор заходу і президент Хмельницької благодійної організації “Перший соціальний фонд” Олег Федаш планував зібрати 19 тисяч хмельничан для запуску небесних ліхтариків.

WPhax6iv55c

likhtaryky3

likhtaryky

Усі фото Афіни Черкезової.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Гарно, но чи задавали собі запитання організатори цього заходу, у т.ч. і Черевченко , а куда це сміття, тобто ліхтарики полетіли, може на міський смітник!
  Чи їх це не турбує!

  • Усе це “казково” полетіло на вул. Прибузьку. Тому, шановні організатори й запускальники, прийдіть і подивіться на всю цю красу, а заодно й приберіть після себе.
   За різними даними в повітря полетіло від 15 до 20 тисяч ліхтариків. При цьому діти зі шкіл в обов’язковому порядку мали прийти і запустити по декілька десятків ліхтариків. Цікаво, хто і на яку суму нагрів собі кишені? Чи не краще було б за ці кошти оплатити лікування якоїсь дитини або ж, у крайньому випадку, купити бронежилетів для військових?

 2. Якщо один фонарик впаде на м.кв., то виходить можна також засвідчити ще один рекорд , по швидкому а головне одночасному забрудненню маштабної території-19 тис. м.кв.То чому це не рекорд?

 3. Якщо собівартість одного ліхтарика 1$, а їх 19 тисяч то чи не краще було передати ці кошти(19000$) на передову солдатам!? Які там голі й босі! + до всього холода почалися…
  Галімий піар Мельника і як завжди перед виборами, які через місяць.

  • прикиньте скільки ви потратили? може ці гроші варто солдатам віддати а самим попостити. І на скільки кілограм чи відер ви добавили роботи водоканалу або двірникам? Тільки чесні будьте. Ще краще напишіть. Можна без фото

 4. Как же мы во всем позитивном умеем находить дерьмо!!! Видно сильно достала наша власть простых граждан. А деньги от продажи этих фонарей, возможно, и пойдут на волонтерскую помощь участникам АТО.

 5. Очень зрелищно! Знаю,что не Черевченко думала над проектом,а другие. Но другие почему то не комментируют, а Черевченко как всегда лезет. Не гоже пани Людмила лезть поперед батька в пекло. В городе к сожалению все как всегда. Не интересно. Палатки,но покупательская способность слабая. Все ходили и говорили,что надо идти домой. Или засели по кафе.грустно!

 6. Боже і тут жаба давить. Обов”язково все погано, це наше ЛИЦЕ. Шановні постійні г.. коментатори. Люди були щасливі! Все получилось. Сміття у вас в голові. Обов”язково всіх обіс…ти. А вам слабо, що корисне зробити???

 7. Шановні, зрозумійте! Навіть як що Мельник і пропіарився то проголосуйте за нього на ВИБОРАХ, бо це єдиний шлях позбутися такого “господарника”.

 8. гарно)))

 9. очень жаль, что среди нормальных Хмельничан всегда найдется такой человек, который в жизни палец о палец не ударила … ничего не сделала для своего города, которой все время ничего не нравится в существующей власти …. хммм … даже догадываюсь почему … интересно сколько Вам заплатили, чтобы Вы уважаемые демонстративно написали фамилию Черевченко ???? вот, я например не знаю кто она …. и мне совсем не интересно, а главное только, то что она или кто другой подарил людям праздник …. которого сожалению на сегодняшний день так мало !!!!!!!!!!

 10. Краса врятує світ. Не жлобство, Не хамство. Гарне свято вдалося.

 11. гарно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.