Замість розпуску кам’янецької ОВК Центвиборчком замінив голову комісії

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження голова 193 виборчої комісії Анатолія Яковця від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Про це зазначається у постанові ЦВК №95о від 15 вересня.

На його місце ЦВК призначила Вадима Бойка, 1972 року народження, вчителя географії в ЗОШ №6 м. Кам’янця-Подільського (квота ВО “Свобода”).

Заміна здійснена “у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії”.

Як писав НГП, голова 193 окружної виборчої комісії (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) Анатолій Яковець 13 вересня направив доповідну записку до ЦВК, в якій просить розпустити ОВК через саботаж роботи окремих її членів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ЦВК прийняло правильне рішення. замінило бездарного Яковця, який не знав жодної статті Закону України “Про вибори народних депутатів”. Його робота і спілкування з членами комісії нагадувала приказку про “поганого танцора”. ЦВК і суб’єкт подання зрозуміли, що горлом не візьмеш досвідчену комісію і яка знає вимоги законодавства і не буде приймати незаконні рішення лише тому що цього хоче голова.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.