Ямковий ремонт трьох вулиць Хмельницького “з’їсть” 700 тисяч

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 29 серпня уклало угоду з Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг (КП “БРЕД”)  на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста.

Загальна вартість робіт становить 703,5 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До 1 жовтня комунальники мають підлатати три вулиці: Волочиську, Заводську і Київську. Усюди планують здійснити ямковий ремонт асфальобетонного покриття.

Фінансування робіт відбуватиметься за кошти міського бюджету.

Участь у тендері, крім КП “БРЕД”, взяли ПАТ  “Хмельницьке ЩБУ-56” і ТОВ  “Будінвест-МВ” (Хмельницький). Пропозиція “Будінвест-МВ” була нижчою за  КП “БРЕД” на 4,3%, але її недопустили до оцінки через невідповідності конкурсної документації.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Низька ціна це як правило низька якість. На фірму робимо закупки, ніколи не беремо низьку ціну. Беремо середню, як правило це якісні товари і послуги. У тендерні закони треба вносити якісь зміни. Чому ніхто не рахує кошти, коли придбавається товар по низькій ціні, він погано служить, швидко виходить з ладу. Тратяться гроші на ремонти, потім треба знову купувати. В той час коли можна придбати якісний товар, який не потребує ремонтів, довго служить і ощадить кошти. Ті що писали закони щось не продумали. Нам усім хочеться уже якісні товарі, по службі вони виходять дешевші, ніж дешеві і неякісні. Хороші речі мають свою ціну, а непотріб продають на яку-небудь ціну.

  2. а де дорога від вулиці пушкіна кінець грушевського. гладуняк разом з мельником спиздили ці гроші ні сбу ні прокуратура не займаються ціею справою.ганьба.

    • Да нет, весной по городскому телевидению показывали, что из-за некачественного ремонта деньги фирме за улицу Грушевского не заплатили. Когда завершат работы соответсвенно требований тогда и деньги заплатят. А так составили акт недоделок и брака. Думаю правильно сделали, завершат нормальный ремонт тогда и деньги получат.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.