Шкідництво губернатора Пруса

Небезпечний для людини і довкілля бурян проростає на подвірях та вулицях, присадибних ділянках, у садках, парках, на пустирях, узбіччях доріг, залізничних насипах, берегах річок та ставків, полезахисних смугах… При середній забур’яненості 10 рослин на квадратний метр урожай соняшнику знижується на 40 відсотків, кукурудзи — до 35 відсотків”. Так про амброзію влітку 2011 року в обласній газеті “Подільські вісті” (№83) писав державний інспектор Державної інспекції з карантину рослин у Хмельницькій області Леонід Прус. Саме цей Прус, який більше частину свого дорослого життя боровся з шкідниками (працював в карантинній інспекції і керував облфілією Українського інституту експертизи сортів рослин), нині очолює Хмельницьку облдержадміністрацію.

Але так сталося, можливо, за іронією долі, Леонід Іванович “підхопив хворобу” і сам перетворився на “шкідника”. На шкідництві його підловили журналісти та рядові “служаки” з 7 автомобільної санітарної роти, яку формували на базі обласного шпиталю. Сюди з усієї області стягнули старенькі “швидкі”, які згодом мали вирушати у зону Антитерористичної операції, що на Сході України, рятувати ранених солдатів.

Фото Ігоря Алексюка

Фото Ігоря Алексюка

Урочисто “залізних коней” наприкінці липня приймав сам губернатор. “З народного господарства області передаються автомобілі. Всі автомобілі в нормальному стані”, — виблискував на фоні “швидких” газельок Леонід Прус.

Ще тоді ніхто навіть не згодувався з журналістів, що “швидкі” для зони АТО, приїхали до Хмельницького з “черв’ячками”.

Через тиждень після прийому “дарунки” губернатора повезли на СТО. Як з’ясувалося, поняття “нормальний стан”, який мав на увазі губернатор, зовсім не стосувався швидких допомог для санроти. Хоч і дарованому коневі у зуби не заглядають, але автор цих рядків на власні бачив окремі “раритети”, у яких гнилий корпус, розшатані колеса, а водійське крісло посаджене на дерев’яні патики. За таких умов тільки диво або якась магічна дія змогли зробити невловимими ці “швидкі” від обстрілів ворога. Мої слова підтверджують відео одного з місцевих каналів і загальноукраїнського 24 каналу.

Крім того, у розпорядженні “Незалежного громадського порталу” опинився документ командира військової частини А1056 майора Геннадія Возненка. Він звернувся до голови Хмельницької обласної ради Івана Гончара надати благодійну допомогу із ремонту 15 “швидких”. “Командування військової частини  А1056  звертається до Вас з проханням надати благодійну допомогу з технічного обслуговування 15 автомобілів санітарної роти, які на даний час за своїм технічним станом не можуть виконувати завдання за призначенням в зоні АТО”, — написав майор.

За “воскресіння” необхідного транспорту взялися волонтери Хмельницького спільно з власниками СТО. Вони протягом двох тижнів власним коштом та силами відремонтували “швидкі” для 7 автомобільної санітарної роти. І 29 серпня “швидкі”, до яких прив’язали жовто-блакитні кульки, поїхали залізницею до пункту призначення.

Проте на, здавалося б, на цій мажорній ноті про шкідництво голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса всі забули. Аж ні — справа отримала нове продовження на шпальтах обласної газети “Подільські вісті”, співзасновником якої, до речі, є облдержадміністрація. У номері від 28 серпня ц.р. розгорнулася справжня словесна “війна” між автором публікації Петром Вороб’єм і головою Шепетівської райдержадміністрації Миколою Дорощуком. А все через “швидкі” від Пруса.

стаття-про-швидкі-Пруса-у-облгазеті

Чиновник божиться, що не давав вказівки на передачу з району в обласний центр несправні швидкі допомоги для санроти. На заперечення прискіпливого журналіста (про це пише сам Воробей), керівник району накрив його довжелезною лайкою і пригрозив розправою. За правду про “металобрухт” для санроти.

Віталій Тараненко.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 39

 1. Брехливий журналіст – це страшно.
  чи може неграмотний? це страшніше.
  голови РДА не мають стосунку до швидких, бо два роки відбулася реформа швидка в нас централізована.
  Швидка – Підпорядкована департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
  З Шепетівки голова РДА сам особисто вже 8 разів був в АТО. С

  • гнати Пруса !!!!

   замилює нам очі!!!

  • напиши скільки землі прихопив голова Шепетівсьої РДА для кровного сімейного сільськогосподарського підприємства ( Лабазюк теж в АТО з дарунками їздить, але ті дарунки лише крапля від “віджатого” у людей)..ну про 8 разів ти звичайно загнув))чи він на роботу не ходить ?

 2. Це якийсь бред сумашедшого, шановний автор скажіть де в нас в області можна безкоштовно знайти новенькі швидкі, ви що з глузди зїхали , ці старенькі швидкі і так з болем віддавали з лікарень бо іх і стареньких там невистачає, але розуміли що в зону АТО, ця безвихідна ситуація результат 20 років шкідництва попередніх влад до чого тут Прус, автор перестань нести свою продажну ахінєю!!!

 3. Так видно руку сволоти , аж гидко . Лист до Гончара випадково був написаний ,випадково потрапив до тих кому вигідно обгажувати , також забули випадково по тому листу що звертались до голови облради відремонтувати ті машини , так що ремонтували їх волонтери і о диво старі машини які невзяли після реформи медицини по технічному стану для роботи в “Швидку допомогу” – поїхали на схід , Ху здихались усіх ….Сволота пушиста , Прус та виконавча гілка влади обгажена обгажений у обласній газеті на замовлення сволоти . Вгадайте -буде надано депутатами обл.ради на призначення редактора?

  • отож ти дебіл. ти в курсі що голова Шепетівської РДА – свободівець?
   лікуйся терміново, дебіл.

   а прус таки точно тупий

 4. Бред, автор за кусок хлеба продолжает участвовать в межпартийных сварах. Очень гнилых, и те, кто это затеял, мрази, на выборах получат хрен.

 5. Все понятно. Какого черта Прус полез на 24 канал? Его после окна знают все. Конечно плохой транспорт,а он не знал? Конечно нужно ремонтировать,а он не знал? Вот его и использовали противники,в очередной раз. Где его советники,где ихние мозги? Пиар тоже нужно готовить. В команде Пруса тупость,других слушать не хочет. Сделали Пруса однозначно. А где Стебло? Подумать,подсказать или серого вещества не хватает. Пруса мочат все наши телевизионщики,почему Леська никого не собирает? Ее работа,она правая рука!!

 6. Когда уже взяточника и корупционера первого зама мера Винникова Олександра возьмут в оборот, просунул Пруса вместо Лескова на губернатора и подпольно руководит областью, продумывая разные махинационные схемы

 7. скоро вже труса виженуть. він взагалі нічого не робить,

 8. сміються всі, малі і діти, дорослі і старі, як Прус виступає. це прямо кумедія.

 9. А шо та Леська може.Щоб радити,треба мозги мати,досвід,команду,а там тільки одні амбіції.Це ж треба таке примітивне створіння безграмотне ,а всілося в крісло і робить вигляд що щось в чомусь тяме.Ну як такі керуватимуть,то капец усім на радість Ядусі.Треба було не сратись з усіма журналістами.а вона думала,що їй будуть усі підчинятися і крутитимуть її по телевізорі.Боже.куди ми прийшли?Та на тому ж майдані було сотні розумних людей.професіоналів.а вилізло на поверхню одне гавно.І отаке гавно як Стебло буде всю область вчити як треба робити,розсуждає вона,наче щось таки й знає,а насправді несе такий бред по тєліку,що слухать навіть простій людині гидко і смішно.

 10. Як місцева Свобода хоче захапати владу аж скавчить.А слиною прискає.І Розізнаного призначили “бо він порозумівся “зі Свободою. І всього навсього залишилось зїсти Пруса.А скажіть мені в чому вина Пруса-в тому що готувала швидкі Рада на чолі з Гончаром-Прус що механік щоб провірити де колеса розхитані.А чим відрізняється таке “гавно” Стебло від ще гіршого гавна Бернацької.Мені здається що Леся порядна розумна жінка яка намагається щось зробити а Бернацька була повією Ядухи і нею ж залишилась

  • чим далі такі речі трапляються, тим більше розумію що разом з коммуняками треба заборонити Свободу. Це ж треба так по гнилі підставляти союзників. Всучили Прусу поломані тачки, та ще по всіх каналах його зробили винуватим.ще і тараненко, “ніякий” за костомашку пише муйню. гончар з Симчишиним через день “телеги” в АП у Київі, строчать на Пруса. Хлопці вже допомогли россіянам забрати Крим, і зараз працюють на руйнацію.

   • копії тєлєг маєш?
    чи просто брешеш?

    • найбільша підстава – це безхребетний і тупий му-му на найвищій посаді в області.
     чоловік нічого не робить, все провалив.
     його “всучили” цілій області, наплювали на майдан, плюють на героїв АТО.

     • я то думаю кого він мені нагадує?
      му-му, точно, му-му.

     • Найбільша підстава, це квотний принцип розподілу посад. Особливо коли посади надаються таким партіям, як Свобода. Хлопці працюють виключно на самопіар, та намагаються максимально підставити своїх колег, з інших партій.

     • Кіпа, ти втям одне: якби не тих два-три свободівці на посадах в області була би вже труба повна.
      На Гончару і Симчишину тримається вся робота в області.

  • ПРО ПОРЯДНІСТЬ СТЕБЛО МОЖЕ РОЗПОВІСТИ ГАЛИНА ГУЛКО! Вона привела Стебло в “УДАР” і тепер ця “порядна” СТЕБЛО навіть не вітається з Гулко ! Та ще й придумує якісь небилиці ніби дала 300 умовних одиниць за посаду! Так де ці гроші Лесю! Віддала б Галині Вікторівні !!!!!!!!!!!!

 11. а я дивуюся нашому Президенту-чому не заборонять діяльність таких писак як Тараненко.Доколи будуть плодитися такі горе-журналісти які за бабло продають і маму рідну і Україну.Ім аби щось ляпнути і байдуже якиу шкоду це принесе.В нас йде війна і всі ці шкурні розбірки варто припинити а провокаторів на площі розстрілювати і тоді буде спокій.А вождю міровой Свободи Сабію треба крепко подумати як він буде жити через пару місяців.Бичье закінчиться і дуже скоро

 12. всім свободоозабоченим треба терміново до психіатра.
  це фобія і комплекс.

  барани в статті ганьблять свободівця – голову Шепетівської РДА, ганьбить депутат від Батьківщини – Воробей, ганьбить брехливо, бо районні адміністрації не мають відношення до швидких.
  Пруса треба роздерти за ці швидкі.

  • Шушера ты. Тебе даже правды знать не надо, а только то что твои интриганы-партийцы скажут есть для тебя правда?

 13. Віталію, дякую, що не зупиняєшся на пишеш правду! 1. Будь-яке згадування “перших осіб” міста чи області у текстах – вже привід змусити “клавіатурників” строчинити у підтримку свого “господаря” (манталіт такий вже у цих людей). 2. спілкувалася з волонтерами, які взяли на себе ремонт цього лахміття названого “швидкими” – емоцій хлопці не стримували… 3. Ви – ті, що сидите по тут сторону монітора, та знаєте про війну лише з ТБ, і жодним чином не допомогли військовим, чи то пак вже воєнним нашим – Ви знаєте скільки коштує бронижилет? камуфляж? інша екіпіровка? Ви, крім того, що тільки піарите (на колгоспний манер СРСР) примарні кошти з бюджетів, які зависають на казначейському рахунку, давали хоч 5 грн на чоловіків, які йдуть боронити Ваші життя? А я збирала чоловіка у зону АТО. Все купується за сімейні кошти! ВСЕ! і ці плачевні швидкі… це сором… війна в Україні! стосується кожного! і вже завтра може прийти до Вашої сім’ї…як тоді Ви реагуватимете, що Вашого чоловіка, брата, сина можуть не врятувати, бо якийсь “начальничок насіннєвого” вирішив зіграти на моральності та так тупо пропіаритися на швидких допомогах – на купі металобрухту?!!!! Нагадую: швидкі допомоги та наявність лікарів у зоні бойових дій рятує життя людей!
  Віталій, дякую за статтю! Олена Залуцька

  • Лен, а ти не піариш примарні кошти з бюджету, працюючи на ТРК «Місто»? чи може в тебе інші завдання на комунальному телеканалі?
   У нас у всіх зараз емоції. І ця війна реально стосується кожного, а говорити, що хтось не дав 5 гривень….. Я б так не казала, бо незалежно хто з якого боку монітора, кожен, хто має якусь свідомість і мораль дав набагато більше – може просто сидить тихенько і мовчить.

 14. я свому сину шукала бронежилет і каску 2 неділі.
  губернатор навіть не прийняв, його помічник сказав, що вони не благодійники і не воєнкомат.
  шукала по всіх.
  помогла Свобода (офіс біля Планети), дали бронежилет, каску, окуляри.

  • Искал тоже самое, губернатор дал, в Свободе отказали, сказали что надо Сабия и других депутатов одевать так как едут выгонять синежопую банду

 15. дуже хочеться в це вірити. бо терпіти більше немає сил.

 16. Льонька Трус має піти.

 17. Поки Прус піде він стільки зробить всім. Не можу зрозуміти,чого пішов на голову,без досвіду і вміння спілкуватися. Запропонували,а він подумав,що класний кар’єрний зріст. Команди своєї немає,повиповзали ображені, тупі,ті,що роками не працювали,про професіоналізм не приходиться говорити. От і маємо,жирних,тупих,картавих і плюгавих. Сумно ,але нічого не зробимо.

 18. Пруса з:їсть Стебло ! Вона навіть по трупах пройдеться і не перехреститься! Ще та ДІВУЛЯ !!!!28

 19. Голова Шепетівської РДА Дорощук Микола , а в Шепетівці просто : КОЛЯ ЛІФЧИК ще той кадр, з інтелектом на рівні ракушки має кучу шкідливих звичок і матюки та бидлуватість – не самі страшні складові його характеристики

 20. У нас такой же дебилоид в Полонном по кличке Слон. Он в Ударе. Где они их берут? Тупеньки,безголові, не дієві,хто лізе до влади? Жах,так страшно за долю дітей ніколи не було.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.