Вірус Ебола омине Хмельниччину

Хоча вірус Ебола практично не страшний Хмельниччині, але деяких студентів все ж оглядатимуть детальніше.

«Не важливо, який колір шкіри у людини, кожен студент перед навчанням буде проходити медогляд. Просто цього року, за потреби, ми будемо звертати увагу більше на тих студентів, які на час канікул відправилися в країни, де розповсюджений вірус Ебола»,- зазначила НГП заступник начальника Держепідемслужби в Хмельницькій області Тетяна Грицькова.

Вся проблема у тому, що перші ознаки вірусу дуже схожі з деякики респіраторних захворювань та грипу. Інкубаційний період хвороби 21 день, якщо лихоманка все ж підтвердиться, то це фактично втрачений час, який можна було б витратити на лікування. Та хмельницькі лікарі чи не в один голос кажуть, що виявлення вірусу в нашому регіоні – це із серії фантастики, просять людей не панікувати.

«Так, як на Хмельниччині аеропорт фактично не діє, через наше місто не пролітають рейси з тих країн, де цей вірус розвинутий, то й виявлення його у нас зводиться до нуля. Огляд пасажирів відбувається на контрольних пунктах аеропортів у великих містах. Навіть, якщо у літаку й є людина із цим вірусом, то його госпіталізують ще у пункті пропуску. Те саме стосується й іншого виду транспорту», – розповів головний санепідеміолог області Олександр Мирний.

Як відомо, число жертв лихоманки Ебола в країнах Західної Африки досягло 1427 чоловік, говориться в статистичному звіті, поширеному Всесвітньою організацією охорони здоров’я

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.