120 хмельницьких прикордонників вирушають у “гарячі точки” на Сході України

120 хмельницьких прикордонників-добровольців вирушають на Схід України для охорони державного кордону.

Про це НГП повідомив голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар.

“Обласна рада виділила для прикордонної академії 250 тисяч гривень на закупівлю екіпіровки. Хлопці укомплектовані бронежелетами 5 класу, кевларовими касками і стовідсотково озброєні”, – зазначив посадовець.

Гончар припустив, що прикордонників можуть відправити на “гарячі” пропускні пункти Ізварне і Дяково, через які проходить російська військова техніка.

Ректор Національної академії Державної Прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Валерій Райко у коментарі НГП додав, що 120 добровольців пройшли відповідний вишкіл і повністю готові до охорони державного кордону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. от такої… Цитую: “Обласна рада виділила для прикордонної академії 250 тисяч гривень на закупівлю екіпіровки. Хлопці укомплектовані бронежелетами 5 класу, кевларовими касками і стовідсотково озброєні”. Уточнення облрада виділила кошти для кого? Прикордонників? яких – генерала Райко? він за ці гроші купує все тільки не для хлопців-військових.Хоча це мало кому цікаве. А ті, кого названо “добровольцями” – екіпіровуються повністю за свої гроші. Бо камуфляж виданий – розлазиться на чоловіках наступного дня, берци – за три дні.. і це навіть не у зоні бойових дій! Бронижилети, камуфляж, плащі – все купується за свої гроші. Продукти надали волонтери: “Добриня” зокрема.
    впевнена, керівництво облради навіть не прослідкувало на що Райко гроші витратив. А тепер надзвичайно важко волонтерам зібрати для цих прикордонників кошти, бо ніхто не хоче “Райко на новий Лексус давати” – це прізвище тільки псує будь-які благі наміри допомогти хлопцям! Керівництву області, – проконтролюйте на що Ви кошти виділяєте та чи йдуть вони за призначенням!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.