Хмельницька ЦРЛ безпідставно розтринькала понад 300 тисяч

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 300 тис. грн під час ревізії Хмельницької центральної районної лікарні.

Зокрема, бухгалтерська служба медичного закладу незаконно виплатила зарплату працівникам, що призвело до зайвого витрачання 146 тис. грн.

Окрім того, посадові особи лікарні не за цільовим призначенням використали понад 65 тис. грн.

Також медичний заклад недоотримав надходжень від проведення медичних оглядів.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб лікарні складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Доброго ранку. В даній статті трохи перекручена інформація, майже аналогічна тому як перекручують інформацію путінські ЗМІ.

  2. І, ще одне. Шановні працівники “Незалежного громадського порталу”, перед тим як щось публікувати, що на Вашу думку є можливим резонансним фактом, будь ласка, дуже прошу Вас, дізнавайтесь про той чи інший факт, все, а не лише верхівку “айсбергу”. До Вашого відома, не всі Ваші “понад 300 тисяч” – призвели до фінансових втрат! Дякую.

  3. Блефуете Александр, Акт ревизии ЦРР № 04-08/98 от 27.07 2014 г. – официальный документ. Лист начальника Держфінінспекції 22-04-03-14/5084 від 04.08.2014 р«За результатами проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 306, 3 тис. грн(усунуто – 20, 6 тис. грн) та порушень, що призвели до втрат на 2 тис. грн(усунуто – 7,4 тис. грн)»

  4. Анонім, Ви просто не читали всі кілька десятків матеріалів перевірок

  5. А як там Молдаван П.П.поживають?Ще керують ?

  6. БЫЧЬЕ – ВСЕГДА БУДЕТ БЫЧЬЕМ

  7. Молдован нормально живе і працює.
    А Ви хочете,щоб всі пішли з посад,а придурків поставили? Так,як це робиться на кожному кроці. Послухайте,що зплетає Мерлені,вона взагалі не розуміє куди пішла і чим займається. Фасоля говорить при всіх телебаченнях, що любить квіти з корінцями,щоби потім посадити. Делітантам не місце на таких посадах. Соромно слухати,але вони погодились,бо кар’єра в першу чергу. Так що не чіпайте Молдована.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.