Шепетівський ремонтний завод модернізує “Гради” для українських вояків

Частини Ракетних військ і артилерії Збройних сил України ближчим часом отримають вдосконалені зразки реактивних систем залпового вогню. Модернізацію реактивних систем залпового вогню «Град» до рівня «Бастіон-І» виконує ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Про це повідомляє сайт ДК «Укроборонпром».

Український варіант модернізації на замовлення військового відомства реалізували ДП «110-й Харківський автомобільний ремонтний завод» спільно з ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова». Платформа бойового комплексу – український автомобіль КрАЗ-6322 з колісною формулою «6х6».

Бойові комплекси розроблені у двох версіях: КрАЗ-6322РА «Бастіон-І» з довжиною шасі 8,5 м та КрАЗ-6322РА «Бастіон-ІІ» з шасі 9,2 м. Основна відмінність «Бастіону-ІІ» – система швидкого перезарядження (СШП). На машині, у спеціальних відкритих обіймах, знаходяться 40 додаткових реактивних снарядів. З використанням СШП процес перезарядження займає близько 2-х хвилин. Без неї – 7 хв.

Важливою вимогою модернізації є узгодженість РСЗВ із системами розвідки, цілевказування і бойового управління. У такому поєднанні – це розвідувально-ударні комплекси, здатні вражати навіть малорозмірні цілі. Можливість проведення стрільби з ходу, автоматизація операцій заряджання пускової установки, скорочення часу згортання-розгортання значно підвищує ефективність системи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Богу дякувати, може проклятих москалів ця зброя і спрагне….

  2. Абсолютно безглуздо, у теперішній час, зайвий раз хвалитися подібною інформацією. Адже це лише спонукатиме до чергових дзвінків про замінування, що вже раніше було, практично одразу після появи інфомації у засобах масової інформації про Шепетівський ремонтний завод.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.