В одному з будинків-інтернатів області є спальне місце для приїжджого ревізора – директор

За 2014 рік у Лонковецькому будинку-інтернаті було 27 перевірок

Про це заявив його директор Анатолій Шуклінов на обласній нараді.

Попередній директор інтернату Людмила Атаманюк у 2011-2012 роках прийняла до закладу 26 осіб, які не мали права перебувати в подібному закладі. За це її було звільнено, а прокуратура порушила кримінальне провадження.

Проте, як каже Анатолій Шуклінов, попередній директор Лонковецького будинку-інтернату невпинно пише заяви в різні інстанції і насилає на інтернат постійні перевірки.

“Складно розпланувати роботу на два дні вперед, два тижні, рік. У нас вже з’явилось спальне місце для приїжджого ревізора, оскільки нас регулярно хтось ревізує”, – розповів Анатолій Шуклінов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. В загалі то мене звуть ЛЮБА а не Людмила це одне . мене ні хто не звільняв – а просто заставили на писати за”яву …пані КУЛИК Г ..тому що потрібно було поставити .. Шуклінова …який до цього часу працював у Стіомі -холденг .де і був спійманий з ядами на 10 тисяч доларів …. після чого за короткий чяс став директором ……я не відправляю йому ні яких перевірок так як не бажаю мати нічого спільного з данною системою ….. А 26 чьоловік – без хатченкім яких я утримувала у данній установі ..в зимовий період це люди які мають дітей інвалідів. які не мають грошей на групу …і тому ні батьки ні діти не можуть пуребувати у таких будинках ……..така вже у нас диржава. А пан Шуклінов …. на данний чяс також тремае ( без хатьченків ) а ле вони батьки дипутатів або бізнесменів ….. тому це ревізором не виявляеться …..скажу вам одне дорогі читачі ………….. все верішують Гроші або їх кількісьть……….тому пан Шуклінов працюватиме довго та сумлінно … він же там на заробітках а на мене і далі замовлятимуть справи … Працювати по Україньське не вмію так як більшу частину свого життя прожила за кордоном тому важала що е зокон . констетуція які захещяють людину ……. тут закон це великі гроші …..і ніякої совесті БЕЗХАТЬКІВ ВИКЕДАТИ НА ВУЛИЦЮ _А БАТЬКІВ ЗАМОЖНИХ НАРДЕПІВ ПОСИЛЯТИ ДО БУДИНКІВ _ПРИСТАРІЛИХ СЛАВА УКРАЇНІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.