Понад 71 тисячу в місяць отримує керівництво “збиткового” КП в Кам’янці

Скандально відоме Кам’янець-Подільське комунальне підприємство “Міськтепловоденергія” таки надало інформацію про заробітну плату свого вищого керівництва. Нагадаємо, що депутат міської ради Віктор Притуляк вже направляв запит стосовно заробітків еліти КП, однак йому надали інформацію лише про зарплату керівника комунального підприємства, стосовно інших осіб “інформація відсутня”.

На запит НГП від 11 серпня сьогодні надійшла відповідь від гендиректора “Міськтепловоденергія”, де повідомляється, що “згідно штатного розпису оплата праці для наступних працівників становить:

Головний інженер – 8600 грн.

Заступник генерального директора з фінансових питань – 8600 грн.

Заступник генерального директора із загальних питань  – 7750 грн.

Заступник генерального директора з теплопостачання – 8300 грн.

Заступник генерального директора з водопостачання та водовідведення – 8300 грн.

Начальник відділу збуту – 6100 грн.

Головний бухгалтер – 8000 грн.

Начальник ТЕЦ – 6300 грн.

запит

Щодо надбавок, то у відповіді вказується, що вони “на підприємстві відсутні”. Хоча пану Гордійчуку вони чому встановлені – “за інтенсивність праці та особливий характер роботи” – до 50% до посадового окладу(4750грн.).

Інформація про розмір премій для керівництва комунального підприємства також не була надано в повному об’ємі. Зазначено лише, що “вказані види заохочень встановлюються виключно у випадках наявності відповідних умов в кожного конкретного працівника”. В минулій відповіді рівень премій і надбавок для Валерія Гордійчука був вказаний – до 50% до посадового окладу( до 4750грн.) гривень.

Таким чином, сумарний рівень заробітної плати еліти комунального підприємства Міськтепловоденергія”, згідно з штатним розписом, становить 71,450 гривень в місяць. І це без надбавок і премій, які в гендиректора становлять, як весь його посадовий оклад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.