Самозванну тергромаду знову закликали звільнити захоплене приміщення у центрі Хмельницького

Громадські організації області закликали так званну територіальну громаду Хмельницького звільнити захоплене приміщення у центрі міста.

Таке звернення 15 серпня підписали представниками різних громадських організацій області.

Нагадаємо, що декілька місяців тому псевдотериторіальна громада захопила приміщення колишньої першої аптеки за адресою Кам`янецька, 38. Відтоді у приміщенні встигли провести обшук, а представники цієї організаціх заявили, що комунальне приміщення увійшло до майнового реєстру цієї організації. Мешканці навколишніх будинків скаржаться на гамір та небезпечну ситуацію, що тепер панує в дворі захопленого приміщення.

лист

“Як громадські організації, які зацікавлені у мирі та процвітанні Європейської України, звертаємося до вас вирішити конфлікт, який склався, цивілізовано і спокійно самостійно залишити зайняте ваше приміщення ”, – йдеться у зверненні.

Представники громади заявили, що повністю підтримують позицію Хмельницької міської влади у цьому питанні та наголосили, а користь від територіальної громади буде в підтримці бійцям АТО, а не у колотнечі у спокійному та мирному Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Звернення підписали:

  ГІ “Третя українська республіка” О.Вітряний
  ГО “Союз Чорнобиль України” В.Лукіянчук
  Спілка поляків Ф.Міцінський
  ГО “Братство вояків ОУН-УПА” З.Комарницький
  ГО “Українська громада” В.Бевза
  ГО “Громадський контроль” В.Гринчук
  Профспілка підприємців м. Хмельницького Л.Лазарчук
  ГО “Подільський центр Гендерна рада” Т.Баєва
  Благодійний фонд “Милосердя” Т.Воронцова
  ГО “Союз автоперевізників” П.Стецюк
  ГО “Асоціація платників податків” І.Кульгук
  Хмельницьке товариство інвалідів Н.Янюк
  ГО “Правий сектор” Т.Очеретнюк
  громадські активісти О.Мороз, В.Веселова, Л.Шерстенюк, З.Юзепольська, Л.Будзінська, О.Тарнорудський, О.Рибак, А.Ковбасюк

 2. Одне словоблудство. А самозваними у нас як виявляється є саме мерії, які створені без уповноваження на це територіальних громад. Запитайте у мера, чи є у нього протокол зборів жителів міста, які прийняли рішення про створення Хмельницької міської ради та яким документом надано право розпоряджатися майном громади: продавати, відчужувати, просирати (простими словами).

  • А хто цим бандюкам давав уповноваження користуватись і відбирати наше майно?Де їхні протоколи зборів?Де згодахочаб половини представників територіальної громади міста Хмельницького?(ПОЛОЖЕННЯ
   про загальні збори громадян за місцем проживання
   в Україні. I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ .

   Стаття 3. Збори скликаються в міру необхідності, але не менш
   як один раз на рік і є правомочними за наявності на них більше
   половини громадян, які проживають на відповідній території і
   мають право брати участь у зборах, а в разі скликання зборів
   (конференції) представників громадян – не менш як двох третин
   представників відповідних територіальних утворень.

 3. Та нехай собі сидять,рада що вже придивилася і хоче собі заграбастити. Працюють собі люди,а вам всім спокою немає живодери.

 4. Хабарник і корупціонер перший зам. мера Вінніков Олександр хотів потихому продати приміщення і взяти собі за це хабар, але не вийшло, ось і вся проблема з данним приміщенням

 5. Як на мене ,то так звана “громада Хмельницького” є нічим іншим як громадською організацією, що представляє інтереси своїх членів.Мають право робити все ,що не перешкоджає правам не її членів ,і не більше. Пора і владу вжити. Таких громад ,на троіх можна настворювати сотні і дертись за майно. Впевнений що це проект дестабілізації в місті. Щодо до злодіїв у владі ,то їх треба витягувати на люди, але це не має жодного значення до бедламу самопроголошеної “тер. громади.”

 6. Скажу так, сьогодні так звана “громада Хмельницького”, користується послугами лікарів, користуються гарячою та холодною водою, готують їсти на газовій або електричній плиті кінець кінців ходять по тротуарах та переміщаються по автомобільних дорогах ? Так чому я маю сплачувати податки щоб вони користувались усім цим, а вони декларують щоб податки платити не потрібно або потрібно тільки їм, і якщо є такі хто це робить то відповідно у мене виникає питання КУДИ ІДУТЬ ЦІ КОШТИ ???

 7. Це Сепаратисти чистої води. Прийшли самі себе проголосили владою, захопили приміщення. Завтра захоплять адмінприміщення, пізніше намалюються “зелені” чоловічки. Думаю СБУ потрібно всерйоз зайнятись цією т.зв. структурою

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.