На Хмельниччині за півроку кількість прийнятого в експлуатацію житла зросла у 2,5 раза

На Хмельниччині за січень-червень 2014р. прийнято в експлуатацію 137,3 тис. кв. м загальної площі житла, що в 2,5 раза більше, ніж за відповідний період 2013р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Майже три чверті (74,5%) загальної площі житла прийнято в експлуатацію у будинках з двома і більше квартирами, 25,5% – у одноквартирних будинках.

Перше місце за обсягами прийнятого житла посів обласний центр – 106,2 тис. кв. м загальної площі або 77,3% загального обсягу.

За рахунок коштів державного бюджету прийнято в експлуатацію 95 кв. м загальної площі житла.

З початку року прийнято в експлуатацію 1,7 тис. квартир. Середній розмір квартири становить 78,2 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 143,3 кв. м, у містах – 75,7 кв. м загальної площі. Серед збудованих квартир переважають двокімнатні (39% від загальної кількості) та однокімнатні (35,9%).

Крім того, в області прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 4 тис. кв. м, що становить 36,4% до обсягу за січень–червень 2013р.

За січень–червень 2014р. прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів, серед яких місцеві трубопроводи для транспортування газу протяжністю 44,7 км, лінії електричні силові місцеві наземні – 5 км, а також потужності з виробництва 20 верстатів для оброблення дерева та мінеральних матеріалів, 26 т молока і вершків сухих, 5 т сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, з оброблення 250 т круп, борошна грубого помелу (крупка) і одержання гранул та продуктів з зернових культур.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. за ІІ квартал 2014 року в області дуже високі показники по будівництву,
  високі по розвитку інфраструктури, туризму
  високі по соціальному захисту
  хороші по промисловості і інвестиціях.
  хороші по житлово-комунальній сфері і енергозбереженні
  нормальні по сільському господарстві

 2. Цеж скільки бабла заробили в інспекції ДБК якщо все по 3 дол.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.