Хмельницька філія центру забезпечення одягає військо у нове

Понад двісті умовних вагонів речей видано у війська зі сховищ Хмельницької філії об’єднаного центру забезпечення Збройних сил України. Це з часу приведення армії у вищі ступені бойової готовності – з початку березня. Тим часом, за словами командира частини підполковник Юрій Соловйова, на зберігання до сховищ надійшло 90 умовних вагонів. Окрім камуфляжів із берцями, через склади проходять каремати і спальні мішки миючі засоби. А бронежилети в зону АТО йдуть одразу від виробника, минаючи армійські сховища. Завідувачам сховищ повертається лише звітна документація про те, хто з відповідальних осіб у військових частинах їх отримав.

– Такої інтенсивної роботи з приймання і видачі не було в нас за усі роки незалежності України, – констатував підполковник Юрій Соловйов. – Особливо напруженими були кінець березня, квітень і початок травня, коли без вихідних і свят, вдень і вночі ми під зав’язку вантажили автопоїзди камуфльованими костюмами, черевиками з високими берцями, наметами, флягами, металевими шоломами тощо для особового складу бойових частин, частин забезпечення та батальйонів територіальної оборони, які формувалися у регіонах.

Крім завантаження автомобілів, які прибувають за майном з військ, водії філії теж доправляють вантажі в різні регіони України, включаючи район проведення антитерористичної операції. Так, за останні п’ять з половиною місяців було здійснено майже півсотні далеких рейсів на відстань від 700 до 1300 кілометрів в один бік.

– Скільки я видала черевиків з високими берцями за останні п’ять місяців? Більше 25 тисяч пар! – каже завідувачка сховищем Галина Тарнопольська. – Лише минулого тижня до мене надійшло з промисловості сім тисяч пар, половину з яких за три дні я відвантажила. Скажіть мені півроку тому, що я так працюватиму – ні за що би не повірила. Ми тут, в тилу, працюємо на військо, на кожного хто там – в АТО. І для перемоги ми зробимо усе від нас залежне.

Підтримує свою колегу й інша завідувачка сховищем Марина Шевченко. У її господарстві обліковані польові костюми та уніфіковані санітарно-барачні і технічні намети.

sporadjen

– Вихідних ми не маємо вже давно, – каже Марина Іванівна. – Та ми не жаліємось, бо розуміємо що від нас значною мірою залежить боєготовність армії, особливо тих військових частин які виконують завдання в зоні АТО – це наші чоловіки, брати і сини.

Нещодавно до сховищ філії надійшло більше двох з половиною тисяч камуфляжів нового українського зразка. В першу чергу ними забезпечуються військові частини спецпризначення, ВДВ і курсанти Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Так, на початку серпня півтисячі першокурсників академії складали Присягу вже у новій українській польовій формі, яку по-материнськи відібрала і видала відповідно до «ростовки» саме Марина Іванівна.

– Вона дуже зручна, комфортна у гігієнічному відношенні, пошита з якісної і стійкої до прання матерії та не поступається своїми характеристиками кращим зразкам польових костюмів провідних армій світу. З надходженням від виробника нових партій, за місяць-два, ми почнемо планомірно забезпечувати нею решту військових частин, – додав підполковник Юрій Соловйов.

Крім того офіцер наголосив, що за вказівкою Генерального Штабу наразі у військах розпочато процес вилучення з «НЗ» (недоторканого запасу) польових костюмів старого зразка, які вже поступають на зберігання до філії, і заплановано заміну «НЗ» новими камуфляжами.

Фото Андрія Агєєва.

На фото:

Марина Шевченко готує до відправки у війська камуфльовані костюми;

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.