Рада “Майдану” шукає заміну Прусу

Хмельницькі майданівці вирішили, що Леонід Прус більше не може перебувати на посаді голови Хмельницької ОДА і тепер ініціюють громадське обговорення щодо можливої майбутньої кандидатури на цю посаду.

“Звертаємось до політичних партій, громадських організацій та громадських і політичних діячів, які мають програму розвитку Хмельниччини і відчувають в собі потенціал керівника області, подати заяви до Ради ГО «Хмельницький Майдан» щодо висування кандидатів на цю посаду або підтримки своєї кандидатури на посаду голови ХОДА. Після обговорення Рада “Майдану” прийме рішення щодо рекомендації Президенту України та Прем’єр-міністру України кандидата, або кількох кандидатів відносно призначення на посаду керівника ХОДА”, – йдеться у зверненні.

Голова Ради “Майдану” Алім Міщук розповів НГП, що кандидати на посаду голови ХОДА, котрі отримають найбільший рейтинг, будуть рекомендовані майданівцями на посаду голови ОДА. Відповідні висновки активісти спрямують до Адміністрації Президента.

Як відомо, 3 липня члени Ради ГО “Хмельницький Майдан” звернулися до Президента Петра Порошенка і Прем’єра Арсенія Яценюка з проханням негайно звільнити Леоніда Пруса з посади голови Хмельницької ОДА, “як людину, що не відповідає займаній посаді”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 47

  1. Лесю,Лесю просимо змінити свою посаду і піти для початку хоча б спеціалістом,бо не соображає що робить. Грає з людськими долями,дограється колись. Як можна бути такою лицемірною? Нічого. Ще трошки почекаємо. Слухайте більше свого Корнійчука

  2. Сьогодні на одному заході була показова картина.
    Стоять Симчишин і Гончар і біля них повно простих людей, щось запитують, просять допомоги.
    Поряд десь 3-4 кроки стоїть Прус і його свита, Мельник.
    До них навіть ніхто не підходить.

  3. Це результат роботи!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.