Кожен шостий мешканець Хмельницької області страждає від ожиріння – дослідження

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, який проводиться органами державної статистики, на Хмельниччині 28% чоловіків у віці 18 років і старшому, хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. Серед жінок цього ж віку лише кожна шоста намагається таким чином підтримати свою фізичну форму. 

Як повідомляє Головне управління статистики в області, 46% населення Хмельниччини мають нормальну вагу тіла, яка визначається показником “Індекс маси тіла”, і є відношенням ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту в метрах.

Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Індекс маси тіла вважається нормальним у межах 18,5-25. За цією методологією майже 38% наших краян мають надлишкову масу тіла, а кожен шостий мешканець області страждає від ожиріння. 

Серед регіонів країни найбільше повних людей мешкає на Полтавщині та Волині, де три особи з п’яти страждають від зайвої ваги. Понижену масу тіла мають 1,4% населення країни, найменше (0,2%) – на Закарпатті, найбільше (по 3,1%) – у Тернопільській та Херсонській областях.

На Хмельниччині занадто худою є кожна сота людина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.