В Отрокові відбудеться фестиваль лазерного шоу

На Хмельниччині всьоме зберуться поціновувачі лазерного шоу. 15 – 16 серпня ц.р. на Новоушиччині – у колишній столиці Миньковецької держави пройде 7-й Міжнародний фестиваль лазерного шоу “Отроків”. Цього року він буде присвячений пам’яті Ігнатія Сцібор-Мархоцького, засновника Миньковецької держави, який перший у Східній Європі визволив селян від кріпацтва.

Місце проведення  дійства «Отроків» – колишня літня резиденція графа Сцібор-Мархоцького, реформатора і дивака, який надав свободу своїм людям задовго до скасування кріпосного права  в країні.

Очікувана програма фестивалю буде досить насиченою:  це й віче на форумі «Отроків», де збиратимуть кошти для підтримки воїнів – добровольців Поділля, презентація книги дослідника історії Миньковецької держави Володимира Захар’єва, конференція з нагоди 5-річчя Центру Мархоцькознавства, обговорення створення пам’ятника І. Мархоцькому.

Данина пам’яті Миньковецької держави і її засновника Ігнатія Сцібор-Мархоцького,  а також незабутня лазерна програма від провідних українських і зарубежних художников світла – основна тематика фестивалю.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Люди, проснитесь! Страна катится в пропасть, а больше половины народу радостно скачет и требует поддать ходу. В разгаре гражданская война, зато мы здесь лазерами развлекаемся!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.