Лілія Бернадська: “Ми – за політику, яка несе мир!”

Ми перші, як політична сила, без гучних заяв та помпезності почали активну гуманітарну допомогу нашим співгромадянам, що проживають у населених пунктах Донбасу, звільнених в рамках АТО.  Ми єдина партія, у якої є реальний план відродження та розвитку цих територій.

Наша команда перша розпочала вирішувати проблеми захисту дітей в рамках соціального проекту «Діти неоголошеної війни». Із західних, центральних областей безперервним потоком йде підтримка та допомога дитячим харчуванням, засобами гігієни, продуктами першої необхідності, медикаментами…так потрібних матерям та дітям із постраждалих районів.

Ми не ділимо території, не ділимо українців, дітей на своїх і чужих. Якщо дитина стала сиротою, чи її тато тепер інвалід, то найперше і найголовніше – це допомога такій сім’ї на всій території України. Ми маємо зробити все можливе і неможливе, аби наша держава не перетворилася на країну сиріт і біженців.

Ми відкрито дивимося у вічі матерям і дружинам. Ми хочемо повернути наших синів, чоловіків, братів додому живими та здоровими, а не з посмертними почестями.

Скільки ще треба пролити крові, аби зупинити цю неоголошену війну?!

Партія розвитку категорично виступає за збереження єдності та цілісності України через широкий діалог із залученням представників дипломатичних місій світової спільноти.

Зберегти життя людей, забезпечити мир в країні – це не просто головне  завдання, це сьогодні крик душі.

 

Лілія Бернадська,

голова Комітету

Хмельницької обласної регіональної

партійної організації Партії розвитку України

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

 1. Звучить гарно, головне щоб виявилося правдою..

  • ох і ця бернадська рветься до влади.все, лілю, канула твоя влада.їж ядухівську тараньку. нам твоєї партії не треба.раніше ,що не могла сміливо дивитись в очі?

 2. а поклони в церкві бити за той самий Донбас…. це ж побратими Бернадської на чолі з мудаком якуновичем розпочали цю війну! А тепер вона має реальний план розбудови територій. Не треба було ці території знищувати, турботлива ви наша!

 3. Поверь Бернадской-просто так она воды стакан не подаст.Когда эти смыкалки региональные хотябы покаются.

 4. Красиво написано, “ми перші, як політична сила, без гучних заяв та помпезності…” Вони перші? Ось тобі і гучна заява, і помпезність “золотих батонів” свідків покращення. Не вірю!!!

 5. Коли я слухаю Лілію Бернадську, асоціативно виринає перед очима фільм «ТРИ МУШКЕТЕРИ». Перед очима виринає квітка лілія на одній із «героїнь» цього фільму!

  Чому Лілія ти перша, не перша ти. Багато молодих жінок займаються цією
  роботою, не ти перша, не ти остання!

  Але дійсно без гучних заяв та помпезності вони почали давно таку роботу, як гуманітарну допомогу дітям та співгромадянам. Ви не єдина партія, у якої є реальний план відродження та розвитку цих територій.

  Давно із західних, центральних областей безперервним потоком йшла та іде підтримка та допомога дитячим харчуванням, засобами гігієни, продуктами першої необхідності, медикаментами в зони АТО звільнених від перевертнів, брехунів,підлих та продажних, сепаратистів,зрадників народу, та і тих,що тихенько залягли на дно, чекаючи іншої можливо страшнішої хвилини,щоб всадити ножа братові в спину.

  Ці перевертні по сьогодні не на словах, а на ділі продовжують ділити територію України, сімї, навіть дітей, родини під політичними лозунгами,прапорами.

  Лілія, а часом ця партія розвитку не та,що колись коло її руля рулили ДЕРИКОШКІН, ЯДУХА, і ти нібито коло них підрулювала? Невже ти відреклася від партії від БОГА! А як ти без БОГА можеш такі святі речі робити ? Ти напевно Лілія не щира в своїх поступках, бо один раз зрадивши, ти зрадиш і ті великі,тяжкі та святі задачі, які сьогодні необхідно вирішувати. Як можна зробити не можливе ?
  Ти пишеш що, відкрито дивимося у вічі матерям і дружинам, але не пишеш, а скільки ви закупили захисних окулярів,щоб це робити?

 6. МИ ПЕРША ПОЛІТИЧНА СИЛА,ЯКА НЕ ПРОДОВЖИЛА БОРОТЬБУ ІЗ КОРУПЦІЄЮ, ЯКА СПРОВОКУВАЛА БІЙНЮ НА МАЙДАНІ В КИЄВІ.
  ЯКА НЕ БОРОЛАСЯ ІЗ ЗЛОДІЯМИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, ЯКА ОСТАВИЛА ПУСТУ КАЗНУ, А ТЕПЕР НА ВКРАДЕНІ КОШТИ – КАПАЮТЬ, ПРИКРИВАЮЧИСЬ ОБЕЗДОЛЕНИМИ ДІТЬМИ. СИРОТАМИ ТА ІНВАЛІДАМИ! СМЕРТЬ ПІАРЩИКАМ, ЗРАДНИКАМ,ПЕРЕВЕРТНЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!

 7. лукашук был первый. сначала дал пару аптечек на АТО, потом ещё столько же курченко заплатил, чтобы оды хвалебные про себя на радио петь. так что в очередь, сукины дети

 8. Як на мене:Бернадська має свою думку на те що робиться в країні.Партія без явних лідерів:Ядух,Януковичів,Тимошенок,Тягнибоків.В партії багато молоді,явно проукраїнської молоді,які хочуть не криками,а справами показати державі свою відданість.

  • та вже плять доказали, хватить, нарулили вже. це партія моральних і політичних уродів. геть з пляжу

   • а ти ж такий увесь моральний приклад для наслідування, тільки шо не слово, то матюк, головне – на політичному пляжі, аж гидко і гірко. Та пискни бодай, що доброго зробив, але думаю мало що, окрім непотрібної писанини.

 9. Таки что я ВАм скажу! Без ядухи рыболова вся єта новая -старая ПРУ не едет, за Лілей стоит Вася Ядуха – просто он обосрался и сидит тихо тихо – для глаз людских. Там писали что молодёжи в ней много? это кого? Может Лизуна Серожку Яковлева или Середу Аню да ещё пару любящих бабло и лизоблюдство….
  Я так думаю что если за этих мудаков проголосуют то только контуженые региАналы – посмотрим сколько таких осталось тут !!!!!

  • Наташа, а кому ти нині підлизуеш, якшо не секрет? і за скільки? знов за дешево?)

 10. Ага, за політику, яка несе мир… А чого не за курей, які несуть золоті яйця?

 11. Чим більше ми тут коментуємо, тим більше реклами цій псевдопартії. Цього вони і добиваються. Навіть погана реклама – теж реклама. Здається всім думаючим людям зрозуміло, що це – штучний проект з метою пройти Льовочкіну&Ко. до ВР і в місцеві ради. Фактично це спроба реваншу “паперєдникав”.

  P.S. Ліля, знайди собі достойну роботу. Хоч зарплата не буде 10-15 тис. (як в ОДА), зате спати будеш спокійно.

 12. Вистачає совісті ще щось говорити. Партія регіонів = Партія розвитку, довели народ до революції своми брехнями і покращеннями. На їх совісті тисячі патріотів, які віддали найдорожче за свободу України. На їх совісті розвязана війна на сході. Ніколи не чули народ і ніколи не хотіли його чути!!!!!!
  І народ вже ніколи їм не повірить !!!!!!

 13. Бернадська ! від народної ганьби ти не відмиєшся ніколи і діти твої будуть ходити з клеймом ганьби та позору. В усіх подіях які сьогодні відбуваються в Україні в усіх смертях і розрухах є особистий внесок БЕРНАДСЬКОЇ ЯДУХИ ЯНУКОВИЧА і їх однопартійців. Ліля! у тебе невистачає і розуму виїхати подальше із землі Подільської.Згинь з громадського подіуму ради свогож майбутнього.

 14. Прочитав всі коментарі і мене аж улибнуло! Добре, хоч ворогів народних собі придумали і фамілії до них людські пристромили, довбні! оговтайтесь вже! сккільки можна ходити в рожевих окулярах довбаної революції – подивіться лишень кого ВИ, саме ВИ, ГОРЕПАТРІОТИ, привели до влади!!!! шо ми нині маємо?!?!? СТЕБЛО!?!? СЁМУ?!!??! ПРУСА??!?! гидко вже й набридло читати, коли ви робите з усього отдного цапа-віддувайла!!!!

  • Усі, хто в теперешній Україні має політичну вагу, та є проффесійним політиком будь якого рівня- є негодяєм. різниця тільки в доходах.

  • так, так. довбана революція, майдауни, майдануті, проплачені агети ЦРУ.
   пишіть пишіть. ненавидите ви людей, бо вигнали вас геть, позбавили корита, з якого ви жерли роками.
   жаль що не було народних судів, аби ви всі сіли за грати, там вам всім ригам і комунякам місце. але буде і на це час.
   якщо влада буде зволікати, люди візьмуть все у свої роки. чекайте.

  • А чего пристали к Стебло. Грамотная женщина, порядочная, человечная. На своем месте. И нечего к ней цепляться!

 15. шановні, так набридло, коли можлива дискусія перетворюється на викидання нікчемних образ особами, які навряд чи мають гідність (оскільки ображають жінку), поваги до таких, принаймні я нематиму. Ви показуйте свою роботу, де вона, її наслідки, а жити дедалі гірше.

 16. Доводилося пересікатися з цією повною брехні, лецимірства, пихатості особою. Точно можу сказати це та людина яка за кар’єру піде по трупах і не оглянеться. Як таким людям на теперішній біді в Украіні хватає совісті робити собі рекламу. Тим більше всі знають під чиім крилом вона була!!!!!!! Ганьба

  • Повністю згоден. Ця тварюка ходитиме по трупах. Вона завжди лише використовувала людей. Воздасться. За кожну вкрадену гривню, за кожну обмануту надію.Всі її вчинки повернуться бумерангом на її голову та на колову сина і, якщо доживе, онуків.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.