Звіт. Чергова поїздка пройшла по плану. Навідались до хлопців з 8-го полку та 7-го батальйону тероборони.

Звіт. Чергова поїздка пройшла по плану. Навідались до хлопців з 8-го полку та 7-го батальйону тероборони. Відвідали бійців які несуть службу на самому кордоні з рашкою. Велика подяка Хмельничанам від бійців за зібрані передачі які їм так необхідні у цей важкий для усієї країни час. Особлива подяка жителям Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Красилова, Славути, та Ярмолинець. У цю поїздку з нами поїхав директор Ярмолинецького лісгоспу Кирилюк Іван Іванович, який вже не перший раз допомагав військовим потрібними речами та бронижилетами. У цей раз він вирішив безпосередньо провідати військових тим паче що з ярмолинецького району було призвано чимало людей.
Майже усе з попередніх прохань було зібрано та доставлено військовим, але нажаль ще дуже багато потреб і з часом стає усе більше так як час летить і наближається осінь. Уже найближчим часом буде опубліковано наступний список необхідного і розслаблятися не час, а саме час все більше гуртуватися і прикладати усі зусилля за для перемоги!
Тел для довідок 067-302-54-67 Вікторія
Благодійна організація “Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни”. Р/р # 26008011317758 в ПАТ “УКРСОЦБАНК” МФО: 300023; Код отримувача: 39249419 Призначення платежу “благодійна допомога”.

 

3IasyVGkyrs 9z3wK5poPC0 A_y4FKrMzYE a1tp0aVAcvE e06s-uMB5pU K82kDoH5-5g MOcqR36Souo -vqupeQnVg4 X-gcuZwOJWw ZWgW6QCPSgU

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Автомайдан Хмельниччина

Автомайдан Хмельниччина

Громадська організація "Автомайдан-Хмельниччина"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.