Новопризначений освітянин Хмельниччини візьметься за директорів-“антимайданців”

Сьогодні представники громади, зокрема Ради “Майдану”, вимагали аудієнції у новопризначеного директора департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Фасолі. Головною метою активістів  було знайомство із головним освітянином області, оскільки до призначення він не пройшов традиційне “інспектування” майданівцями та ще не встиг познайомитись з освітянами.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Проте перед призначенням колишній директор Полонської ЗОШ №2 пройшов всі необхідні перевірки, що проводяться перед призначенням держслужбовців, також був на співбесідах у начальників основних департаментів у Міністерстві освіти і науки України, пройшов співбесіду у заступника міністра та особисто у міністра освіти і науки України Сергія Квіта.

“Я хочу, щоб департамент освіти і науки займався лише освітніми і науковими питаннями. Я хочу не допустити, щоб департамент, державні службовці влазили у політичні ігри під час виборчих процесів. Це моє головне завдання. Кожна людина на основі своїх переконань та вподобань має визначатись із своєю партійною приналежністю та вподобаннях на виборах. Я не збираюсь говорити зі своїми колегами та підлеглими на політичну тематику”, – пообіцяв освітянин.

Також Олег Фасоля заявив, що планує розібратись з директорами навчальних закладів, які виводили людей на політичні мітинги та Антимайдан.

“Якщо людина є ганчіркою, то при будь-які владі вона буде ганчіркою. Таких людей, а особливо керівників, треба позбуватись. Необхідно розібратись з кожною ситуацією, з кожною людиною особисто. І в жодному випадку не приймати поспішних рішень. Оскільки за кожною людиною, що обіймає ту чи іншу посаду стоять підлеглі та діти, учні. З цим також треба рахуватись”, – сказав Олег Фасоля.

У підсумку зустрічі головний освітянин пообіцяв проводити подібні зустрічі з громадськістю на регулярній основі – раз на місяць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Напевно “крутий освітянський менеджер” цей Фасоля якщо на разі таку структуру погодився очолити.

  • Запрошуємо Фасолю розібратись з нашим антимайданівцем-паном-начальником Красилівської освіти романюком.Гнати його в три шиї.Може нарешті ця сволоч підеееееееееее.

 2. І до нас запрошуєм . Хай “пані ” подумає.

 3. У Хмельницький район просимо!!!! Допомогти Данілову відправити на пенсію!!!

 4. “Я хочу, щоб департамент освіти і науки займався лише освітніми і науковими питаннями. Я хочу не допустити, щоб департамент, державні службовці влазили у політичні ігри під час виборчих процесів. Це моє головне завдання”. Дуже вірна позиція! Було б добре, якби й у інших областях це стало одним з головних завдань.

 5. Пиз…деть- не работать!Хороший принцип для таких.

 6. Опублікуйте весь список таких директорів!!!

 7. Ну , подивимося, як пан Фашоля, розбереться із ярою прихильнецею ПР і антимайданів – Старченко С.В.

  • Фасолю будуть (можливо) поважати,якщо гнид ригівських вижене з теплих місць.Красилів бурлить при владі підтирач арсенюка,ригівське чмо.Від вчителів ховається,думає пересидіти.В Інтерені є відео,де воно,падло,з бандитським прапором стояло на антимайдані.Позор!Ганьба!Гнати!

  • Фасолі ще до Старченко як сліпому до Києва. І по інтелекту і по досвіду. І Світлана керує освітою органу самоврядування (для тих, хто хоч шось розуміє). Потрібні фахівці, а не однопартійці. Які з першого дня займаються полюванням на відьм. Ось такий і буде результат і для галузі, і для людей. Це все можна порівняти з призначенням велосипедиста водієм великогабаритного автобуса. В якому велосипедист міг бути тільки пасажиром, і тільки фотографувався на його фоні… Вгадайте результат.

   • Перечитай свою бредятину.Сліпе,дурне.безмозгле ще і пише.

   • Ого на теренах області намалювався ярий прихильник Старченко. О, за цею відьмою навіть ганятися не потрібно. Лише заясніла ригоАналівська влада то ця “освітянка” з намальованим обличчям вклала задницю в крісло. Хто не знає її розцінок нехай піде під кабінет, вистоїть півдня в черз,і чекаючи на аудієнцію, і почує озвучену суму у долярах чи єврокупонах. А те, що на антимайдан відправляли уродів, які калічать у кабінетах дітей, вибачте , але таке сміття без громадянської позиції назвати вчителями не берусь, знають всі. А от чому ніяк шановна старченко не може вже другий рік відкрити ДНЗ №19 ? Напевно , не за дітей думками та ділом вболіває, їй краще тягнути волину , довше буде можливість нагрівати руки. А то ж звідки у злиденної освіти, такий службовий автомобіль на якому без сорому розсікає містом оця істота від освіти?

    • це не прихильник, це сама Старченко О. пише. а Хфасоля слабак. був з ним на нараді директорів. Слабак.

 8. А Фасоля зухвалий! Перші дні на посаді,а він все зробить. Мерлені вже зробила,не розуміє що робить. Зроби збори,запроси тренерів,а не плети,що гроші знайде,буде підтримувати. Чим,як? Немає фінансування. Проси Герегу! Він один допомагає спортсменам,і нам похер з якої він партії . Він патріот! Нехай Фасоля знайде мецената. Гребли і гребуть в освіті,а він чесний. Дуремар!!Стебло хай іде спеціалістом до мерлені,там іі місце.

 9. Ось так некомпетентні на плечах майдану заходять у владу. Воно хоч знає що обласні комунальні заклади очолюють керівники по контракту з обласною радою , а щодо директорів шкіл в районах та містах то воно ніякого відношеня немає – це повноваження начальників відділів(управлінь) освіти, бездар. Ганьба !!

  • “воно” неможе знати бо “воно” майдануте. хероям сала!

   • КРАСИЛІВСЬКА ОСВІТА ДУЖЕ ЧЕКАЄ НА РІШЕННЯ ФАСОЛІ,ВІРИТЬ І СПОДІВАЄТЬСЯ ЩШО НАШОГО АНТИМАЙДАНІВЦЯ ЗВІЛЬНЯТЬ,СЛАВА УКРАЇНІ!

 10. Хочу бачити як Фасоля наведе порядок в своїї колишній школі №2 (м.Полонне) звідки він прийшов на посаду, де в нього працювала заступником яра РЕГІОНАЛКА – ЛАПЕЦЬ,яку він намагається поставити замість себе директором.

 11. Жоден з керівників не зміг догодити всім. Завжди були, є і будуть ті, яким не подобається все і всі. Щоб звільняти то необхідно наводити конкретні факти, а не один казав, а інший переказував

  • О!!В Красилові доказів на антимайданівця пана начальника освіти достатньо.Тільки подивитись в інтернеті відео і фото,де він згорблений ,в чорненькій шапочці стоїть з прапором регіоналів на антимайдані з кучою директорів.Очі підпухші-бухав.ганьбище.тьфу.

   • Ніхто ніколи не зганьбив освіту так,як теперішній начальник освіти Красилова.

 12. Був директор департаменту у нас в Ізяславі. Цілий день пробув а рішень і досі ніяких не прийняв.Невже “домовився” з нвчальницею.Вона це вміє. А як же люди прості які за посаду вчителя в сільській школі “зеленими” платять.Не встиг поїхати як пані начальниця ходить і розказує що таких бездарних директорів департаменту ще не було.Насміхається привселюдно. Правди мабуть не буде .Доведідь пане Фасоля що Ви виконуєте обіцянки.ЇЇ вже в Ізяславі (до речі з кримінальним) минулим давно пора міняти.

 13. Скільки ще буде очолювати освіту району людина з кримінальним минулим, яка бігає від однієї влади до іншої намагається домовитись. Чому до цих пір не розібрались як вона давила на директорів та вчителів району за влади Януковича. Чому до сьогоднішнього дня в районі,щоб влаштуватись вчителем потрібно платити “зелені” і не малі. Чому і надалі працюють відкати за проведення тендерівю. На посади директорів призначають людей далеких від професійних якостей і які не мають своєї власної точки зору. Де люстрація?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.