РЕВОЛЮЦІЯ В ДІЇ: Шпак у наручниках

8 серпня 2014 року суд заарештував колишнього депутата Верховної Ради України, одного з керівників Народної Партії Литвина, в минулому керівника Народної партії в області Василя Шпака за розкрадання державних коштів, а його сина оголосили у розшук.

Василь Шпак, в минулому Народний депутат України, з липня 2002 — почесний президент НАК «Украгролізинг» (голова правління його син Микола Шпак).

Для мене ця новина очікувана, хоча й задавнена.

За даними КРУ у Хмельницькій області, лише за 2007 рік сімейство Шпака завдало збитків через Хмельницьку філію НАК у сумі 47,3 млн грн. Аби приховати сліди Шпаки, знищили бухгалтерські документи по 88 лізингоотримувачах Хмельницької області, щоб правоохоронні органи не могли оцінити реальних масштабів збитків. І це дані тільки по Хмельницькій області за період 2007-09 років! Про реальні розміри махінацій загальноукраїнського масштабу можна лише здогадуватися.
Тоді Комітет моніторингу органів влади звертався у всі можливі органи влади для реагування по даних фактах.

Сьогодні ми направили в Генеральну прокуратуру України повторно всі наявні у нас матеріали справи № 72 «Щодо розкрадання майна та коштів Хмельницької філії НАК «Украгролізинг».

В додатку долучаємо копію одного із надісланих листів.

Через очищення влади – до європейської України!

Слава Україні!
Шпак

Шпак1

Шпак2

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олесь Вітряний

Олесь Вітряний

Комітет моніторингу органів влади
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Я думаю, що така участь чекає на усіх “НАРОДНИКІВ”, адже вони хто в ДОЛІ а дехто в ТЕМІ, Осадчий своєчасно пішов.
    Дерикот під слідством, на підприємство Лабазюка заведена кримінальна справа за розкрадання зерна з аграрного фонду , Манзій відповідатиме за перевізників по місту, ну а Литвин за відкриті кордони для сепаратистів !Далі буде, питання часу.
    Як показує приклад із Шпаком, РАНО ЧИ ПІЗНО,АЛЕ УСЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.