Прокурор області відзвітував про зроблене за 20 днів на посаді

«Люди на Хмельниччині працьовиті, доброзичливі, патріотично налаштовані, а в обласній прокуратурі – переважно всі висококваліфіковані спеціалісти» – перше, що відзначив новопризначений прокурор Хмельницької області, старший радник юстиції Олег Синишин.

P_20140808_111442

До призначення у Хмельницьку область Олег Синишин працював помічником Генерального прокурора України Олега Махніцького.

Першочергову увагу новий прокурор області пообіцяв звертати на боротьбу з корупцією.

«Однією з причин протестів була беззуба позиція правоохоронних органів у протидії корупції. Люди самі були змушені боронити країну від цього зла. Позиція прокуратури України і моя вимога до всіх правоохоронних органів області – нетерпиме ставлення до корупції на всіх рівнях”, – запевнив він.

Заява підкріплена діями: 5 серпня прокуратура області внесла апеляційну скаргу на рішення Хмельницького міськрайсуду, яким закрито протокол про вчинення адміністративного корупційного порушення колишнім директором департаменту охорони здоров’я ОДА, щодо неповідомлення про конфлікт інтересів. «Я взяв розгляд справи на особистий контроль», – підкреслив прокурор.

Також Олег Синишин особисто контролюватиме досудове слідство резонансного кримінального провадження щодо зловживань посадовців обласної ради. Їм вже повідомлено про підозру у кримінальному правопорушенні. Мова йде про неправомірну передачу в оренду ТОВ “Ринок-будтранс А”  житлових приміщень площею понад 2 тис квадратних метрів та вартістю більше 4 млн грн. Щоб приховати реальну вартість цього майна та знизити орендну плату посадовці підробили документи, у яких була суттєво занижена експертна оцінка цих приміщень – до 1,5  млн грн.

За останній тиждень активізувались справи, пов’язані з земельними питаннями:

Господарський суд задовільнив позов прокурора Білогірського району про визнання недійсним розпоряджень райдержадміністрацій, на підставі яких одному з сільгосптовариств передано на умовах оренди 250 гектарів сільгоспземель, вартістю 4,5 млн грн.

Прокурори Ізяславського та Ярмолинецького районів пред’явили позови про визнання незаконними наказів Головного управління держземагентства про передачу 1300 гектарів державних сільськогосподарських земель, вартістю близько 30 млн грн. Такі ж позови є від прокурора Волочиського району.

Олег Синишин відзначив особливою увагою законність приватизації державної власності у попередні роки.  Найближчим часом суді розглядатимуть позови обласної прокуратури про визнання недійсними договорів продажу майна місць відпочинку “Збруч” та “Перлини Поділля”.

Нещодавно прокурор Кам’янця-Подільського пред’явив позов про визнання недійсним договору поділу 1700 квадратних метрів будівель кінотеатру Дружба, вартістю 3 млн грн. Це майно збираються повернути до комунальної власності міста.

У Хмельницькому ж за останній тиждень завдяки роботі міського прокурора господарський суд прийняв рішення про розірвання договорів оренди та повернення в комунальну власність декількох нежитлових приміщень, загальною площею 300 квадратних метрів. Одне з них належить Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №2.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Взгляд у прокурора добрый…..главное чтобы ему не мешали работать.

  2. Да пракуроры они все добрые

  3. Гаварит он складно. А як буде насправді, побачимо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.