У Хмельницькому відкрилась виставка з інфрачервоними фотографіями

У Хмельницькому відкрилась виставка з інфрачервоними фотографіями.

З першого погляду може здатись, що це перефотошоплені фотографії, але насправді – інфрачервона зйомка – це дуже кропіткий і складний процес.

Фото Катерини Пташник

Фото Катерини Пташник

Для отримання таких фото використовується спеціальна фотоплівка, або ж матриця цифрової камери, чутлива до інфрачервоного світлового випромінювання. Також використовується спеціальний фільтр, що пропускає інфрачервоне світло, але блокує видиму частину спектру.

Фото Катерини Пташник

Фото Миколи Турчина

Представлені у музеї-студії фотомистецтва роботи – персональна виставка члена Національної спілки фотохудожників України чернівчанина Миколи Турчина. Експозиція налічує 37 робіт.

На фото переважають пейзажі центральної частини України. У кожному фото відчувається близькість людства – в кадрі то альтанка, то церква, то стадо корів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Достойно! Это такой музей есть в городе?

    • Так, є. Сам вчора вперше побував там (за стільки років життя в місті). Музей, власне, складається з декількох залів: в одному залі зібрані фотоапарати та фотографії періоду ХІХ-ХХ ст. (тут краще ходити з людиною, яка розуміється на фототехніці й зможе дати деякі пояснення), інший – місце, де експонуються роботи персональних виставок. Є також студія для фотозйомок + на постійній основі представлені фотографії, що відображають історію та сучасність нашого міста. Раджу всім відвідати це місце. Не забудьте взяти підростаюче покоління, щоб і його долучати до пізнавального, корисного та естетичного.

  2. Очень интересный музей. Я водил туда внука. Можно сказать, что это достопримечательность нашего города и всей Украины. Благодарность создавшим его.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.