Самооборона “опломбувала” кабінет хмельницького міського голови

Представники ГО “Хмельницький. Самооборона і громадський контроль” опломбували кабінет хмельницького міського голови Сергія Мельника. Вони вважають його нелегітимним мером, який нестаранно виконує свої обов’язки.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

“Коли ми до нього не прийдем – він то у відпустці, то на лікарняному, то у відрядженні”, – обурюються самооборонівці.

Опломбувавши кабінет міського голови, вони висловили свою позицію: Мельник негідний займати свій пост. Що буде, якщо це “опломбування” буде знято і мер продовжить свою роботу – самооборонівцям складно відповісти.

Між іншим, клей для “опломбування” активісти позичили у секретарки міського голови.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 48

 1. Дурний ти! Вони в місті,але відносяться до області. Це не заслуга Медьника.

 2. Сам дурний,мені похер,вони ж в місті. Хтось працює замість Мельника значить. А він собі все приписує!

 3. Одни истерики. Сегодня надо задействовать всех умных людей чтобы противостоять агрессору – жестокому, вооруженному до зубов. Сегодня надо поддерживать мир в обществе, чтобы не дать провокаторам разжечь вражду. Надо задействовать всех умных, опытных чтобы построить сильное государство. Другого пути нет. Эмоции не строят, эмоции разрушают, эмоциональных использует враг чтобы ними манипулировать. Посмотрите на прагматичную Европу, по другому не будет. Мельник прекрасный менеджер, это надо ценить, а не рушить. У него везде прозрачные правила – в земле, в оренде, в услугах. Не видит этого либо подлец, либо глупец.

 4. коли вже буде мир і спокій

 5. Народ оздоблений. Це зрозуміло,така складна ситуація,люди гинуть. Мельник хай поскаче на сцені,він спєц по цим справам. Він просто надоів усім,сам піти не може і не хоче. Базари в жінки є,грошей повно. Сиди і не рипайся. А те що опломбували кабінет,це смішно. Міліцію викличе і все порішає всемогутній.

  • Представники самооборони і громадського контролю, опломбовуючи кабінет голови міськради, допустилися непоправної помилки: опломбовувати треба було наждачкою.. Адже Мельник може зняти папіреціь, наклеєний на двері його кабінету, і використати його в туалеті.
   Тож недаром кажуть: вік живи – вік учись, а помреш дурнем.

 6. Херня повна. Нема чим зайнятись. Які підстави,юридичні є для опломбування кабінету. Бурлик в бігах,ще з цими так буде. Законів не знають,діють по інерціі. Уроди!!! Їм до Мельника,як до неба рачки. Що вони “патріоти” срані зробили в цьому житті,для розвитку міста? Нехай напишуть!!

  • Они власти хотят. Не знают что это. Но очень хотят. Ни на что не способные, но хотят. Безграмотные, но хотят. Злые и хотят. Ненавидят весь мир, но очень хотят. Они не способны создавать что-то лучшее, так как не способны оценить то что имеют. Они лишены ума, человечности, логики, способности анализировать. У них только злоба и ненависть.

 7. Такие уже были в 1917 году.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.