Представники територіальної громади вважають, що міська влада не має права виселяти їх з приміщення колишньої першої аптеки

Сьогодні вони про це офіційно заявили першому заступнику Хмельницького міського голови Олександру Віннікову.

Хоча міська рада – представницький орган міської громади, однак при цьому розпоряджатись майном комунальної власності міста Хмельницького не має права, заявили активісти.

“Без письмового дозволу присутніхтут міська влада не має права нічого відчужувати. Комунальне майно – це майно спільної, сумісної власності. Без підпису всіх людей, мешканців міста Хмельницького, ви не маєте права відчужувати комунальне майно. Змушений вас попередити, що якщо ви і надалі будете робити це – значить порушите чинне законодавство, вчините кримінальне правопорушення, перевищите свої повноваження. Ви заявляєте, що ви влада, хоча насправді – просто самозванці сумнівної легітимності”, – заявив представник територіальної громади, звертаючись до першого заступника Хмельницького міського голови.

Представники територіальної громади вважають себе громадою міста на підставі проживання та прописки в обласному центрі.

Свої заяви активісти підкріплювали постановою кабміну №1150 від 27 липня 1998 року “Про затвердження Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад” та статтею 169 Цивільного кодексу України про правові форми участі територіальних громад у цивільних відносинах

Отже, представники так званої самопроголошеної територіальної громади, що вже декілька місяців займають приміщення колишньої першої аптеки, вважають, що діють з мовчазної згоди мешканців всього міста Хмельницького.

Від імені всієї громади міста вони заборонили відчужувати у них комунальне майно до створення територіальної громади у встановленому законом порядку.

“Від сьогодні у вас немає жодних повноважень по відчудженню майна. Також вважаємо, що владі міста необхідно заборонити здавати в оренду майно комунальної власності на термін довший ніж півроку”, – завершив активіст свій виступ, зірвавши бурхливі оплески.

https://www.youtube.com/watch?v=vCoL-4BGHQ4

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 49

 1. Ти хлопцю з тієї ж кампанії. Мабуть знаєш як крадеться майно шо так гарно співаєш про інших. Час дурний кого завгодно брудом обливають обзивають відбирають і захисту ніякого. А хлопці з АТО знають хто є хто тут. Це точно. Поки вони воюють ви мародерствуєте і крадете приміщення під шумок.

 2. Вот и еще одна чинуша проснулась. А кто помогает нашим в ато вы? не поверю вам победа явно не нужна. Наши мужья от вас не чего хорошего до сих пор не видели а они уже 18 раз отвозили бусами помощь в зону ато, стыдно должно быть извенитесь если вы мужчина олег.

 3. Отвечаю анониму перечисленные кристально честные вами депутаты еще с времен януковича и по сегодняшний день поднимают руки и возможно даже краснея принимают решения от которых нам жителям опять ни чего не достанется. Находясь среди волков наши честные волки перестали есть мясо и начали вместе с нами есть траву и корнеплоды. Вы в это верите?
  Не меняйте о себе так мнение.

  • тоді давай факти, результати голосувань покажи?
   хватить нас демагогією і казками годувати, факти давай, а казки дітям своїм розказуй.

   • та навіщо йому факти. він все і так все знає це ж юрист-неук з самооборони. а хто проти, тому дадуть по голові.

 4. А если они такие честные то почему сами не предадут гластности решения и кто как голосовал?

  • Ти тупа чи прикидаєшся. Та ті голосування та рішення вже років десять гласні. Чи ти тільки вчора компом навчилась користуватись?

 5. Анастасия спасибо, что умеете делать правельные выводы. А вам онаним отвечаю я действительно угодал вы действительно краснеете до сих пор. И это очень хорошо, у вас еще есть надежда стать порядочным человеком. Присоединяйтесь к не равнодушным . Я действительно уже 6 лет не имею доступа к документам. А люди должны знать сколько нынче стоит родина.

 6. Я не ожидал такой популярности у меня уже появились клоны и очень жаль, что других аргументов у них нет. Хотя чему удивляться все соответствует интелекту.

 7. О вибори почались! Стаська геройка, а всі сволочі, знайома для Проскурова картина! Вмієте лайно лити на інших а себе красивих одягати в геройські обладунки. Робите – робіть і не верищіть. Але і навчіться людської мови, одне лайно летить з вашого рота.

 8. Шановнi коментатори та представники громади!
  Зайдiть будь ласка в центр надання адм послуг (старий загс) i взнайте яка процедура взяти в оренду примiщення i ви прозрiете наскiльки важко там шось пiдмутити на чиюсь користь. я не знаю
  Як це можно зробити навчiть якщо знаете.
  Для довiдки.
  1.публiкуеться на сайтi i в газ.Проскурiв про перелiк вiльних примiщень.
  2. Заява. Виконком про намiр передати.
  3. Оцiнка пiсля конкурсу оцiнщикiв
  4. Пiсля виконкому оголошення в проскуровi про оренду 10 днiв для подачi заяви якщо бiльше 2-ох вiдбуваеться конкурс аукцioн хто бiльше дасть .
  Як правило виграэ той хто отримаэ найбiльше достовiрноi iнформацiI.

 9. Эти люди, которые захватили помещение аптеки? Да это же преступники. Они ждут своего часа.

 10. Дивилась відео, в кадрі просто хам, особливо про посмішку, штани і трубочку. Відкрила сайт Хмельницької міської ради, статут територіальної громади опублікований, цей неук ще й бреше, а три десятки наркоманів, бандитів та просто дебілів слухають, роззявивши рота. Куди дивиться військомат? всіх в АТО! Через таких уповноважених наше місто через місяць стане Славянськом. Не зрозуміла бекання про нелегетимну владу, Мельника народ обрав, депутатів народ обрав, вони і проголосували за призначення всіх заступників. А цього брехуна і дебіла я вперше бачу, сподіваюсь востаннє.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.