Раді “Майдану” закидають фінансування Валерієм Кольгофером

Про це майданівці прочитали на одному з сайтів Хмельницького, який регулярно передруковує матеріали інших засобів масової інформації міста, часто без вказання першоджерела. Також особливістю сайту є те, що в жодному оригінальному матеріалі не зазначено авторство – всі новини від імені “Подільської інтернет-газети” публікуються анонімно.

У вівторок на сайті з’явилась новина про те, що поїздку майданівців до адміністрації президента профінансувала стороння особа:  “За нашою інформацією, профінансував поїздку «майданівців» один із претендентів на посаду голови Хмельницької ОДА, регіонал Валерій Кольгофер”, – йдеться у повідомленні.

На черговому засіданні Ради “Майдану”ця замітка була зачитана.

Майданівці палко обурились та назвали цю заяву чистою брехнею і пліткарством. Тепер збираються відстоювати свою честь та відновлювати справедливість

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Та рада майдану не тільки регіоналам жопу лижить але й приймає подачки.Це вже не рада майдану а антимайдан на чолі з Алімом.

 2. Ну скажу так, (моя думка), сьогодні питання фінансування ради майдану – невідоме, це факт, а чи взагалі воно є.
  Знаю одне Революційний майдан, тобто члени штабу опору, так тоді називалась сьогоднішня Рада Майдану, ніхто не фінансував, а на поїздки до Києва збирались кошти гуртом на майдані.
  Відносно недавньої поїздки на Київ не знаю, але можливо і є крапля правди в цій інформації. Скажу одне особисто я як що, знайду цьому підтвердження буду “репетувати” на кожному кроці, ДО РЕЧІ НЕ ХОВАЮЧИСЬ, І НЕ ЗМІНЮЮЧИ СВОГО ПРІЗВИЩА.
  Відносно Кольгофера на “царство”, нічого не вийде. Хоча скажу п. Валерій як менеджер, досить не погано справляється і імперія його зроблена ним самим, ну зрозуміло, що звязки йому дав його тесть, це теж факт. Дружина його це як би мягше сказати, досить млявий додаток до нього, і в усі халепи і у всяку дурню чи іншу не зовсім пахучу субстанцію вона його запхала. Ну це моя думка.
  Як кажуть життя покаже.

 3. Тут с финансированием действительно вопрос. Кто-то борется по настоящему, а кто-то деньги зарабатывает. И вряд ли Кольгофер не попытался влиять. Вряд ли.

 4. ЧОМУ ВИРІШИЛИ ЩО ВАЛЕРІЙ КОЛЬГОФЕР ФІНАНСУЄ РАДУ МАЙДАНУ А НЕ ОСОБИСТО “пані” Лесю СТЕБЛО !!!!! У мене є досить багато інформації про те що згадувані особи досить часто зустрічаються і обласне керівництво партії “УДАР” підтримує кандидатуру “пана” ВАЛЕРІЯ !!!

 5. рада майдану – бандитське угрупування. бандитам місце на нарах

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.