Хмельниччина «своїх» пенсіонерів забезпечує менш як на половину

1 мільярд 763 мільйони гривень єдиного соціального внеску справили у першому півріччі платники податків Хмельниччини. План державної фіскальної служби виконано на 104 відсотки, а досягнення першого півріччя 2013 року перевершено на два проценти.

– Додаткові кошти, що надійшли від сплати ЄСВ, перш за все сприятимуть соціальній захищеності пенсіонерів та вразливих верств населення, – відзначає виконувач обов’язків начальника головного управління Міндоходів у області Мар’ян Зеленецький. – Від цього залежить соціальна стабільність у складних обставинах сьогодення.

Відомо, що Держказначейство перераховує кошти єдиного соціального внеску на рахунки державного соцстраху і пенсійного фонду, автоматично розподіляючи їх відповідно до пропорцій, визначених законом.

– За півроку від розподілу єдиного соціального внеску платників до державних соціальних позабюджетних фондів ми отримали півтора мільярда гривень, – повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Ольга Заярнюк. – Щомісяця пенсійному фонду припадало 86 відсотків ЄСВ, а з травня – 89. Цими коштами ми покрили фінансування вплати пенсій на 45 відсотків.

До речі, уже в липні на виплату пенсій у Хмельницькій області спрямовано 590 мільйонів гривень. У тому числі пенсію отримали 158 пенсіонерів, які переїхали в наш край з Криму і Севастополя та з Донецької й Луганської областей.

Михайло Цимбалюк.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.