Депутати Хмельницької міської ради планують впровадити обов’язкове маркування російських товарів

На сьогоднішній позачерговій сесії міської ради надійшла пропозиція зобов’язати заклади торгівлі маркувати товари російського походження відповідним прапорцем та розміщувати їх на окремих вітринах.

Ініціативу подав депутат від ВО “Батьківщина” Віктор Савчук. “Зараз іде відкрита війна з Росією, давайте говорити про це прямо. Ми не можемо фінансувати ворога”, – заявив він.

На наступну сесію міської ради буде підготовлено відповідний проект рішення, де має бути прописано, які товари вважаються російськими, а також як має виглядати маркування та рекомендації щодо розміщення товарів з Російської Федерації на поличках магазинів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Нет ума,считай калека.

  2. А кто за это платить будет, или опять же люди? Всрамся, но не дамся.

  3. Вітя, правильна ідея. Підтримую

  4. Супер,дуже добра ідея!!!

  5. У цьому питанні має спрацювати виконком м.Хмельницького та Обласної влади , є реєстрація підприємств які здійснюють зовнішню економічну діяльність у т.ч. з підприємцями Росії , вони є на обліку у податковій інспекції, ПРОСТО НАДАЙТЕ ЇМ АЛЬТЕРНАТИВУ , і не буде популізму від Мельника, Симчишина та інших під……..в!
    ДУМАЙТЕ ТА ДІЙТЕ ПАНОВЕ !!!

  6. Дуже правильне рішення! Молодці! І не звертайте уваги на всяких поців, які тащаться, бідолаги, від того, що когось обматюкали! Це вершина їхньої мозкової діяльності. Вбогі вони.

  7. плювати я хотів на ваші бандерівсьььькі акції. на зло свиням бандерівським буду купувати російські товари

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.