У Кам’янці-Подільському тимчасово припиняє роботу комунальний транспорт

З 16 квітня в Кам’янці-Подільському тимчасово припиняє свою роботу комунальний транспорт.

Як пише місцевий сайт “Вже інфо”, ще з минулого року з державного бюджету не було погашено заборгованості перед комунальним підприємством «Комунтранссервіс», яке надавало послуги з перевезення пільгових категорій населення, і на сьогодні ця сума становить 741,2 тис. грн.

Міська влада сподівалася на те, що на державному рівні буде вирішено цю проблему, тому, враховуючи зручність комунальних автобусів для мешканців міста, було вирішено, що цей транспорт їздитиме за рахунок благодійного фонду “Ми – кам’янчани”, підприємців міста.

Наразі казначейство так і не перерахувало кошти на погашення заборгованості перед комунальним підприємством, а ціни на пальне зростають щодня, тому надавати цю послугу стало неможливо.

До того ж, враховуючи складність міського бюджету, з скарбниці міста теж не має змоги безкоштовно перевозити пільгову категорію громадян.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.