На Хмельниччині проїзд у автобусах обласного сполучення таки здорожчав на 30%

З 15 квітня на Хмельниччині проїзд пасажирів у автобусах, які працюють у звичайному режимі руху у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, здорожчав на 30%.

Відповідне розпорядження 14 квітня підписав губернатор Леонід Прус.

Прикметно, що попередній “одобрямс” був отриманий на позачерговому засіданні колегії обласної державної адміністрації.

“Різке зростання цін на пальне призвело до того, що діючі тарифи не компенсують фактичних витрат суб’єктів господарювання, які здійснюють пасажирські автоперевезення та призводять до збитковості їх діяльності. За цих обставин автоперевізники порушують питання скасування рейсів, що може призвести до соціальної напруги серед населення області та виникнення протестних заходів. Нам необхідно знайти вихід з непростої ситуації, що врахує як потреби пасажирів, так і вимоги перевізників”, – заявив тоді пан Прус.

Підвищення тарифу на проїзд в автобусах здійснено на вимоги громадської організації «Союз автоперевізників в Хмельницькій області», ТОВ «АТП «Престиж» та ТДВ «Чемеровецьке АТП-16847», які звернулися до губернатора Леоніда Пруса підвищити діючі тарифи на перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні.

Востаннє вартість проїзду в автобусах Хмельниччини підвищувалася 29 лютого 2012 року.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Скільки вже може бути невідповідність між цінами і зарплатнею?! Країні треба стабілізація! І реально треба дивитися на речі: хто обіцяє золоті гори, коли в країні криза, а хто чесно і відкрито говорить з громадянами (так як Юля), що у нас скрутний час, і треба перечекати! Краще зробити правильний вибір, і перечекати, аніж знову на ті самі граблі через обіцянки…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.