“Прорегіонівська” влада Шепетівки довела до “сказу” місцевого підприємця

Кінець цього робочого тижня працівники Шепетівського міськвиконкому запам’ятають надовго.

Як пише shepetivka.com.ua, п’ятниця, 28 березня, добігала свого звичного кінця, як раптом, до приймальні увірвався збуджений чоловік, який наполегливо вимагав зустрічі з виконуючим обов’язки міського голови. Пояснення, що ні його, ні його заступника зараз немає на місці, чоловіка не задовольнили і він почав ламати двері до їх кабінетів.

Як виявилось, бешкетником був місцевий підприємець Дячук Сергій Іванович. З його слів, у 2013 році міськвиконкомом був проведений тендер на закупівлю обладнання для лабораторії комунального ринку. Його підприємство даний тендер виграло. Обладнання на сумму 175 тис. грн було закуплено, згідно з актами виконаних робіт і декларації, було передано на баланс міськвиконкому. Згідно договору, в десяти денний термін місьвиконком мав розрахуватись. Протягом 9 місяців і до цього часу кошти не повернуті.

У тому ж році міськвиконком також проводив тендер для капітального ремонту туалетів міськвикнкому. Був розроблений проект і з підприємством був заключений договір на капремонт даних туалетів. Міськвиконком розробив проект та калькуляцію даного проекту. ТОВ ремонт виконало, згідно з актами виконаних робіт та декларації на суму 180 тис грн було передано міськвиконкому. Міськвиконком даний об’єкт прийняв та пустив у експлуатацію. З ТОВ повинні були у десяти денний термін розрахуватися та також до цього часу не розрахувались.

Для виконання даних робіт ТОВ було взято кредит, так як кошти не повернуті, ТОВ не в змозі виплачувати кредит. Банк подав позов до суду, суд наклав арешт на майно та рахунки товариства. Підприємство змушене скорочувати будівельні бригади працівників і призупиняє свою діяльність.

Виконуючий обов’язки міського голови  Михайло Полодюк повідомив, що насправді є певні проблеми, тому що держказначейство заблокувало кошти на ці виплати, і, на жаль, він не може ніяк на них вплинути.

Як відомо, у 2010 році Сергія Антонюка було обрано міським головою Шепетівки.

У лютому 2014 року депутати Шепетівської міської ради одностайно висловивли недовіру пану Антонюку.

“Фактично це відповідь пану Антонюку за рекрутство бюджетників та комунальників у Партію регіонів. За останні три роки він збільшив чисельність партії влади на 1000 осіб. Він пишався, щоб був регіоналом і жодного разу не засудив події та жертви на київському Євромайдані”, – пояснив депутат Михайло Полодюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Та скільки можна людям очі замилювати! Цей підприємець довірена особа колишнього мера-ригіонала, його головний “тітушка” із кримінальним минулим! Робіть висновки, що то були за тендери….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.