Рада “Майдану” пролюструвала головного міліціянта Хмельниччини

Виконувач обов’язків начальника Управління МВС у Хмельницькій області Олександр Розізнаний побував на хмельницькій Раді “Майдану”.

Про це НГП повідомив член ГО “Майдан” Олесь Вітряний.

Він зазначив, що пан Розізнаний відзвітував про криміногенний стан в регіоні, перспективи оновлення міліцейських кадрів. Зокрема, наголосив на тому, що правоохоронці проходять переатестацію шляхом тестових завдань, які визначатимуть їхню схильність до хабарництва.

“Я поставив пану міліціянту логічне запитання: “Який відсоток силовиків буде звільнено через оту схильність до хабарів?” Конкретики не почув. На жаль, у цій людині я не побачив рвіння та інтузіазму до масштабних перетворень правоохоронної системи. Чомусь усі критичні запитання із залу Розізнаний сприиймав “у штики”, – заявив Вітряний.

Інша представниця ГО “Майдан” Тетяна Баєва запитала у Розізнаного, чи брав коли-небудь хабарі. На це він категорично сказав “ні”. На уточнююче запитання, де нині проживає головний міліціонер області і яке у нього житло, пан Розізнаний відповів, що мешкає у мікрорайоні Хмельницького “Дивокрай” у хатинці площею 300 кв. м.

Громадськість цікавилася у міліціянта, чи відкриті справи в області по “тітушках”. Натомість Розізнаний зазначив, що ніхто з громадян не зверталися до міліції з цього питання.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Розик корупцеонер взяточник.корупцеонер под номером один!

 2. Капець! Оце запитання! “Розумні” і “конструктивні”! “Який відсоток буде звільнено через схільність до хабарів?” “Ви брали хабарі?” Кухаркі беруться правити державою. Капець!

 3. Підписано наказ про призначення заступника Розізнаного ще одного бізнесмена – начальника Нетішинського МВВС Гаврилюка Р.В. Схеми залишились, “Смотрящие” міняються.

  • Стовідсотково корупціонер…. На жалюгідну мєнтовську зарплату, в часи Януковича ,встиг придбати новенький чорний Пассат,на який “вкалує” весь нетішинскЬкий міськвідділ….

 4. а токож ця “людинка” покривала та попереджала про арешт бандюганів які займались розбоєм та вбивствами. Після цього ВОНО за власним бажанням вперше звільнилось з органів ВС. Пройшов люстрацію? В кого? В тих що призначають, не знаючи про призначенця нічого…..? Майданівці, схаменіться, невже кров ЗАГИБЛИХ не кричить до ВАС? Відкрийте очі.

 5. Для мене люстрація – це певна дуже складна і неприємна процедура очищення, яку необхідно пройти державі у випадку, коли її механізми самоочищення не спрацьовують.
  Слово “люстрація” зараз крутиться у головах багатьох людей, часто згадується в пресі, але можна з великою точністю говорити про те, що кожен в це слово вкладає свій зміст. Дуже часто розуміння люстрації кардинально відрізняється. Для одних це спосіб боротьби із корупцією, для інших це очищення від тих, хто вже був при владі, для третіх – покарання осіб, які були причетні до злочинів, свідками яких ми усі стали в Україні. Насправді є ще дуже багато інших розумінь, що таке є люстрація і чому вона необхідна.
  Для мене люстрація – це певна дуже складна і неприємна процедура очищення, яку необхідно пройти державі у випадку, коли її механізми самоочищення не спрацьовують.
  Це чимось подібне на ситуацію, коли людина захворює на тяжку хворобу, таку, наприклад, як рак. І коли щоб видужати вже недостатньо сил внутрішнього імунітету і пігулок. В цьому випадку проводять сеанси хіміотерапії, які можуть допомогти цій людині вижити або ж ні – і тоді вона помирає.
  По суті хіміотерапія вбиває або принаймні пригнічує активність “поганих” клітин з метою, щоб організм за допомогою нових сил і клітин, які не вражені цією хворобою, змогли подолати цю недугу.
  І лише після такого “перезапуску” організм знову здатний до самоочищення. Те саме відбувається з державою, як із організмом, який має різні органи і системи, що допомагають боротися як внутрішніми, так і зовнішніми загрозами. Водночас коли тяжкий недуг корупції, нехтування законом та правами людини охоплює практично весь державний організм, у тому числі й системи, які покликані захищати від цих негативних явищ, то необхідність неприємної процедури люстрації стає очевидною. Це вже питання життя і смерті для держави.
  Однак для того, щоб люстрація принесла користь, а не стала посмертним вінком, важливим є, як і під час хіміотерапії, точно визначити мету, напрямок і силу такого втручання. Власне тому для тих, на чиї плечі випала ця нелегка місія – проводити люстрацію – принципово важливим є визначення точних критеріїв її проведення, які б відображали той рівень очищення, який необхідний для подальшого ефективного виконання державою своїх функцій. Не менш важливим є наявність прозорих процедур здійснення люстрації та неухильне їх дотримання.
  Без цього дуже великий ризик того, що люстрація не принесе користі через недостатній рівень впливу і, як наслідок, хвороба продовжуватиме добивати державний організм. При цьому непропорційний рівень цього впливу в поєднанні із процедурними проблемами здійснення люстрації також може призвести до неможливості виконання державним організмом своїх функцій.
  Так, полковник Розізнаний відзвітував про криміногенний стан в регіоні, перспективи оновлення міліцейських кадрів. Зокрема, наголосив на тому, що правоохоронці проходять переатестацію шляхом тестових завдань, які визначатимуть їхню схильність до хабарництва. Але,шляхом тестових завдань і здають на отримання права керівництва автомобілем, всій Україні відомо, яким чином це робиться. Чому члени майдана не приймають участі в цій процедурі ! Бо не має в цьому напрямку законодавства!

  Полковнику Розізнаному поставили наступне запитання: “Який відсоток силовиків буде звільнено через оту схильність до хабарів?” Відповідь логічна повинна бути, скільки піймали, стільки і повинно бути звільнено! Міліція повинна працювати відповідно до ЗУ «Про міліцію» та іншого чинного законодавства, а не на ентузіазмі та рвінні до служби при чинній заробітній платі!
  Якщо є підозра про порушення законодавства навіть паном Розізнаним, то потрібно робити перевірку, а перевірка не може проводитись навіть радою майдану, якщо це не передбачено чинним законом. Тому і дії майдану, ради майдану уже заплановані на бездіяльність, можна навіть сказати кримінальну.
  Громадськість цікавилася у міліціянта, чи відкриті справи в області по “тітушках”. А хто такі тітушки, як їх встановити, виявити ? Не має такого терміну ні в кримінальному кодексі, ні КПК України!
  Члени ради не готуються до люстрації, до цього питання допущено ряд не професійно навчених осіб, із політичним наклоном, та і запитання аналогічні. До прикладу представниця ГО “Майдан” Тетяна Баєва запитала у Розізнаного, чи брав коли-небудь хабарі. На це він категорично сказав “ні”. Чи коли не будь за всю історію міліції, старші офіцери міліції зізнавались громадській організації в отримання хабарів? А чи були дані про негативну поведінку, порушення ЗУ «Про міліцію», не законне придбання житла Розізнаним в період служби в органах ?
  Тим більше, що останнє слово по любому залишається за вище стоячими «смотрящими».

  • Люстрація по хмельницьки – плетіння похоронного вінка майдану руками активістів. Потрібно було запросити членів сімей загиблих, щоб вони побачили за що загинули їхні близькі.

 6. А хто з ментів може пройти поліграф?Думаю 0,1%.

 7. Чудове слово….ЛЮСТРАЦІЯ…. Але до повної Люстрації ще ой…як далеко !!! Наприклад :ТЕ, ЩО СЛАВНОЗВІСНІ генерали З ПЕРШОГО ДНЯ МАЙДАНУ…ПО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ….ВИТРАЧАЮТЬ ШАЛЕНІ ГРОШІ НА ВІТЕР !!!!!!! В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ Є ТАКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК . ТАК ОТ З ПЕРШИХ ДНІВ, КОЛИ ГОРІВ МАЙДАН… ВОНИ П О С П І Х О М БУДУВАЛИ ТА ВИТРАЧАЛИ ГРОШІ НА НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ ТАК ЗВАНІ АЛЕЇ СЛАВИ. ПРО ЦЕ ГОВОРИТЬ ВЖЕ УСЕ МІСТО.НА ТЕРИТОРІЇ АКАДЕМІЇ ЗА ОСТАННІ 5 МІСЯЦІВ ПОБУДУВАЛИ ( ПОСПІХОМ) 3 ( ТРИ) АЛЕЇ СЛАВИ ЯКІ БУДУВАЛИСЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВІДМИВАННЯ КОШТІВ, ТОМУ ЩО ТА БУТАФОРІЯ !!!! НІКОМУ КРІМ ГЕНЕРАЛІВ НЕ ПОТРІБНА . Хлопцям , які там служать , соромно за це….КРІМ ТОГО, КОЛИ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЛЮДИ НА Хмельницькому МАЙДАНІ ЗБИРАЛИ будь -які КОШТИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАКУПИТИ М А К А Р О Н И та ПЕРЕДАТИ ПРИКОРДОННИКАМ Ї Ж У, О Д Я Г, ГЕНЕРАЛИ НЕГАЙНО РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО ТРЕТЬОЇ АЛЕЇ СЛАВИ, НА ЯКУ СЬОГОДНІ як говорять вже ЗАТРАЧЕНО декілька сотен грн. По телевізору лунає прохання РЕКТОРА академії про матеріальну допомогу !!!! А будівництво йде і зараз ! Відкрито на очах у всіх… Люди в місті вже плюються…..бо бачать цей позор проїзджаючи біля училища. Вони будують так звані алеї слави поспіхом для того щоб відмити кошти. ГАНЬБА !!!! В Хмельницький приїзджала ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Всі думали що вона зупинить цей позор!!!! АЛЕ НІЧОГО .перерізала червону стрічечку ..далі будують. ЛЮДИ В Хмельницькому плюються …але ніхто нічого не каже, бо НІКОМУ !!!! ВСІ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД ЩО НЕ БАЧАТЬ ТА НЕЧУЮТЬ. ПРИКОРДОННИКИ на КОРДОНІ СПЛЯТЬ НА ЗЕМЛІ, НЕ МАЮТЬ БРОНИЖИЛЕТІВ, А В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АКАДЕМІЇ – ГЕНЕРАЛИ яких там розплідник…. щодня займаються Бог зна чим, ПРИКРИВАЮЧИСЬ як не випуском так героїчними вчинками молодих хлопців на кордоні.ВІДМИВАЮТЬ ТА ВИТРАЧАЮТЬ КОШТИ НА мармурове КАМІННЯ та ПЛИТКУ ЯКІ ВСІХ ЖАХАЮТЬ та НЕ НЕСУТЬ ніякого сенсу…. БРИДКО НА ЦЕ ДИВИТИСЬ !!!!!! тому ВВАЖАЮ…ЦЕ…..http://ua.interfax.com.ua/news/general/208288.html СПРАВЕДЛИВИМ

  МРІЮ ПРО ТЕ, щоб активісти майдану в місті Хмельницькому закидали Національну академію прикордонних військ коктелями Молотова , РАЗОМ З ЇЇ ГЕНЕРАЛІТЕТОМ …в обличчі генерала РАЙКО, генерала Калюжного, та багатьох інших, яким начхати на Бога , на чорта, та на самих людей !!! Вони ПРОДОВЖУЮТЬ БУДІВНИЦТВО вже котрої Алеї слави , ВЕЗУТЬ КАМІННЯ на ЦІЛКОМ БУТАФОРНІ пам’ятники… ЗАМИЛЮЮТЬ ЛЮДЯМ ОЧІ….та продовжують БРЕХАТИ.. .що все в них та на кордоні в повному порядку. Сіють квіточки, кладуть новеньки бардюрчики, та напевне ВВАЖАЮТЬ ЛЮДЕЙ ЗА ДУРНІВ, бо самі СПАСАЮТЬ СВОЇ ШКУРИ ….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.