На місце одіозного стоматолога Свестуна повернувся екс-керманич Романів

Тимчасово виконувачем обов’язків керівника комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” призначать лікаря-ортопеда Миколу Романіва.

Про це НГП повідомив голова профспілки стоматполіклініки Віктор Коляско.

Він зазначив, що сьогодні відбулися збори трудового колективу, під час яких було два висунення на керівну посаду: в.о. головного лікаря стоматполіклініки Валентини Левицької і лікаря-ортопеда Миколи Романіва. До таємного голосування пані Левицька зняла свою кандидатуру.

У підсумку за Романіва проголосувало 138 працівників із 154 присутніх. Проти – 15.

Пан Коляско додав, що голова облради Іван Гончар запевнив, що призначать Романіва на посаду т.в.о головного лікаря стоматполіклініки терміном на два місяці.

Як відомо, Микола Романів працює в облстоматполіклініці з 1992 року. З 2002 до 2010 років він очолював цей заклад.

Нагадаємо, що обласна рада відправила у відставку Романа Свестуна, який з 2010 року керував стоматполіклінікою. Він запам’ятався корупційними скандалами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. мудро зроблено
  люди обрали собі керівника, їм з ним жити і працювати.

 2. Головне, щоб пан Микола Романів розумів,що таке пірамідна схема особистого збагачення, та не допускав її в подальшому ! Ніхто не спорить, майже всі комунальні заклади збіднілі, не проведені ремонти, стіни,двері – обдерті. Один старий єврей говорив,що краще воду в пустині продавати, ніж бути зав. ортопедичним, безкоштовним відділенням!
  Наступне, Роман Свестун повинен повернути всі кошти, які він назбирав для забезпечення обласного осередку «ПР», тому, що як такого, його вже не існує? Бажаємо Миколі Романіву краще випити хорошу пляшку коньяку, з’їсти кусок сала українського за допомогу клієнту по протезуванню, ніж відтворювати попереднє.
  Ми будемо постійно відслідковувати ненормальний стан в колективі, повірте на ВАС постійно будуть дивитись чисті та прозорі очі! Якщо,очі будуть заздрісні, ми надінемо на них окуляри!? Молодь потрібно за два місяці виховувати,хоча вона і дихає в затилок!
  Ось ми і показали Вам,що таке більшість колективу! Такі оборудки ми проводили в школі! Хто наступний-не бажаємо!
  Микола підготов нормальну людину на цю посаду, за ним є кому дивитись!

 3. ДЯКУЄМО ВОВКОДРАЙВЕРУ,бАЧИНСЬКІЙ,ГАЗЕТА “ДЗЕРКАЛО НЕДІЛІ”,ГРУПІ ОДНОДУМЦІВ,АСОЦІАЦІЇ СТОМАТОЛОГІВ, І ЯК ЗАВЖДИ ІВАНУ ГОНЧАРУ, СЛАВА УКРАЇНІ!

 4. Всё встало на свои места, как и должно было быть. При нём был здоровый климат в коллективе, при нём он должен возродиться, чего желаем всей Украине. Слава Украине!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.