У Сімашкевича запровадили поголовну економію

Міська влада Кам’янця-Подільського дослухалася до рекомендацій Уряду та вирішила скоротити витрати.

Як пише сайт “Вже інфо”, на позачерговому засіданні виконавчого комітету було затверджено перелік заходів по економії. Зокрема, міська влада відмовляється від придбання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та проведення ремонту за рахунок коштів загального фонду, а по спеціальному фонду – виключно в межах затверджених бюджетних призначеннях.

Також вирішили не допускати збільшення чисельності підпорядкованих органів та установ (крім випадків реорганізації таких органів та установ).

Відтепер припиняють використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, професійних свят, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім заходів передбачених Програмою підготовки і проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних та загальноміських заходів в межах затверджених бюджетних призначень), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій виконавчих органів місцевого самоврядування.

Припинено здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Запроваджене табу на використання службових автомобілів – не більше одного для обслуговування утворених місцевою радою підприємств, установ, організацій, які використовують кошти міського бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. хоть один год от этих дебильных фестивалей отдохнем

  2. Сімашкевич просто піариться перед пролетаріатом. Все, що було потрібно, вони купили ще у 2010 році, і ремонти поробили. А коли все є, то можна співати про “економію” бюджетних коштів.

  3. Давайте будемо справедливими. Сьогодні бути мером в місті, де казна пуста не кожен зможе. Куди не крутіть, але вулиці прибирать, паркові зони відремонтували. З горем пополам, але комунальний автобус ходить. А в маршрутках ціна проїзду 2 грн., хоча в інших містах давно 2.5 – 3 грн. А те, що вирішили економити – правильно. Може хватить, як попередники, жити на широку ногу? Сподіваюсь наступним кроком буде скорочення штатів. А то розвелось цих статистів. Тілки папірці нікому не потрібні перекладають. Економіки нема, зате відділ у 30 працівників…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.