Від Хмельниччини 34 активіста Майдану продовжують лікування

Від Хмельниччини 34 активіста Майдану, котрі постраждали у мирних акціях-протестах, перебувають на лікуванні у різних медичних закладах.

Про це НГП повідомив лікар, член хмельницької ГО “Майдан” Володимир Лукіянчук.

Він зазначив, що за кордоном (у Чехії, Польщі, Естонії, Німеччині, Ізраїлі) проходять лікування 12 потерпілих. Решта – у столичних лікарнях.

“Здебільшого, у них вогнепальні поранення кінцівок, тазу, грудної клітки. Їхній стан оцінюється як критичний. Тому процес реабілітації може розтягнутися до півроку і більше”, – вважає медик.

Пан Лукіянчук пояснив, що левову частку фінансування майданівців, котрі лікуються за межами держави, взяли представники української діаспори.

Він додав, що 11 активістів Хмельниччини загинули у Революції гідності, яка розпочалася у листопаді 2013 року. З них 7 увійшли до Небесної сотні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Активісти загинули.Вічна їм память.Пролилась кров наших батьків,чоловіків,дітей.Одні отримали вогнепальні поранення і хто його знає ,що воно буде попереду. От тільки в на в Красилові Арсенюк голова адміністрації цими подіями не живе,не переймається.Купляв всіх раніше,купляє і тепер.І не за Небесну Сотню його молитви.А молиться за посаду.Люди скажіть купив і Сабія-клятого свободівця і свого ворога колишнього Федченка.Знав кого брати заступником-циганку.Та гіпнозірує.,людят туман в очі пускає.Красилів проснись.З нас сміються.В память Небесній Сотні Красилів не мовчи!Кінець Арсенюкові повинен наступити.!Об’єднуймося проти злодія,бандита,хабарника!

  2. Україно-нене рідна.Ти не знаєш хто в нас тут в цьому Красилові керує.Страшна людина.Яка гребе все під себе.На людей наплювати,монстр.Гуляє бандитизм,хабарництво,корупція.Людям страшно цього звіра.Україно,почуй своїх синів і дочок з Красилова.Пошли їм мудрого керівника,ми ж славні робочі,розумні люди.За що нам така кара арсенюк?його заступник бакалюк?його присоски,які без нього і кроку не зроблять.Люди втомились,зневірились.Але Майдан красилівський буде!

  3. Чому ніколи не пишуть про справжніх героїв – Захісників України від фашистів, неонацистів?

    Це Гагаузія (Молдова) про нашіх Героїв: http://www.youtube.com/watch?v=X-brIPdCqMw \

    І про “революцію гідності” – це вже занадто. До влади прийшли фашисти, вбивці, котрі стріляли в українців як в тих, що на майдані, так і в підрозділи ВВ. Це що – гідність?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.