У лікаря-регіонала, якого громадськість просить звільнити, підписаний контракт до 2019 року

У головного лікаря обласної лікарні та депутата облради від Партії регіонаів Аркадія Флаксемберга, якого громадськість просить звільнити, підписаний контракт до 2019 року.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова обласної ради Іван Гончар.

За його словами, попередня влада підписала Флаксембергу контракт на п’ять років. Його дія закінчується у 2019 році.

Аркадій Флаксемберг. Фото з сайту обласної ради.

Аркадій Флаксемберг. Фото з сайту обласної ради.

“Як я можу вказувати цьому лікарю, коли він захищений законом? Ось тут громада повинна активно включитися у роботу: нехай люди йдуть до лікарень і задокументовують факти хабарництва, знімаючи на відео”, – наголосив І.Гончар.

Голова ради навів яскравий приклад, коли громада продемонструвала власну силу і змінила ситуацію. Зокрема, це стосується звільнення директора обласного театру Петра Данчука і головного лікаря обласної стоматполіклініки Романа Свестуна.

Як писав НГП, лікар з Кам’янеччини, член партії “Удар”, наголосив, аби новопризначений губернатор Леонід Прус посприяв звільненю головного лікаря обласної лікарні Аркадія Флаксемберга за організацію корупційних схем в медицині Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. НАШОМУЗЕМЛЯКОВІ АДАМСЬКОМУ В,!!!!!Прус від якої партії? В нас в Красилові твориться щось недобре.Днями наш голова РДА -бандит Арсенюк призначив першого заступника,який є хитрим лисом Микитою,виживав при будь якій владі.Пенсіонер.Підтримував і пітримує регіони.Тепер став першим після бандита Арсенюка.Прізвище Обертинський.Красилів набирає обертів в сторону Партії регіонів.Скоро ми будемо продані Росії,Януковичу.Невже Прус не знає кого призначають?Як думаєте…

  2. вимагаютьхабар телефонуй на телефон довіри відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Хмельницькій області +380 382 656 388

  3. “Як я можу вказувати цьому лікарю, коли він захищений законом? Ось тут громада повинна активно включитися у роботу: нехай люди йдуть до лікарень і задокументовують факти хабарництва, знімаючи на відео”, – наголосив І.Гончар.—
    Ванька він і в Африці Ванька))) І якщо вже тебе такого тупого обрали головою облради, то шукай Василя Степановича Ядуху, цілуй йому руку і проси хай навчить як такі контракти розривати, бо знає і робив це коли прийшов в 2010 році. Знайшов, мля, коли про закон згадувати. та цей Хряксемберг за 5 років контракту всю медицину області обдере, а так звана нова народна влада тіко руками розводитиме?

  4. Призначили Пруса, тепер він буде плодити прусаків))

  5. Хай краде до 2019 року)

  6. Лікував швагра по горлу в онкодиспансері. Заходжу, сидить завідділенням, за ним його портрет напів стіни. Кажу, що в швагра метастази, а він мені: “Одна операція 1 тис. доларів! А питаю, допоможе? Каже: Якщо зараз не згодишся, то будеш на колінах мене просити, не прийму!” Йду по палатах до мужиків. Сидять, п’ють горілку. Питаю, нащо п”єте, ви ж лікуєтесь. А вони мені, а що робити, гшрошщі віддали, а тепер ми йому вже не цікаві. Це не фільм жахів. Це облонкодиспансер!

  7. Активісти загинули.Вічна їм память.Пролилась кров наших батьків,чоловіків,дітей.Одні отримали вогнепальні поранення і хто його знає ,що воно буде попереду. От тільки в на в Красилові Арсенюк голова адміністрації цими подіями не живе,не переймається.Купляв всіх раніше,купляє і тепер.І не за Небесну Сотню його молитви.А молиться за посаду.Люди скажіть купив і Сабія-клятого свободівця і свого ворога колишнього Федченка.Знав кого брати заступником-циганку.Та гіпнозірує.,людят туман в очі пускає.Красилів проснись.З нас сміються.В память Небесній Сотні Красилів не мовчи!Кінець Арсенюкові повинен наступити.!Об’єднуймося проти злодія,бандита,хабарника!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.