Голова облради каже, що не допустить другого “пришестя” ліфтера Гавчука

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар запевнив, що не допустить повернення у крісло керівника спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства “Хмельницькліфт” В’ячеслава Гавчука (рідний брат колишнього “помаранчевого” губернатора Івана Гавчука – НГП).

Про це він заявив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

Як стало відомо НГП, на комунальному підприємстві склалася непроста ситуація – робітники змусили написати заяву на звільнення діючого директора Миколу Довгалюка, призначеного три роки тому. Натомість вимагають поверненя на посаду його попередника В’ячеслава Гавчука. Однак голова облради не згідний з позицією ліфтерів.

“Колектив “Хмельницькліфту” вирішив звільнити директора Довгалюка. Це було їхнє рішення. Тепер вони хочуть, щоб обласна рада призначила на відповідну посаду Гавчука. Проте я добре пам’ятаю, як свого часу обласна рада списувала мільйонні борги “Хмельницькліфту”, яке тоді очолював Гавчук. Мова йде про 1,5-3 мільйони гривень. Тому повертати такого керівника, який створив заборгованість до бюдждетів, не є доцільним”, – вважає Іван Гончар.

Він додав, що своїм розпорядженням призначив виконувачем обов’язків керівника спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства “Хмельницькліфт” Федора Ковальчука, який є головним інженером цього КП.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Це той головний інженер, який заставляє переходити на обслуговування ліфтів в Приватне підприємство. Далеко підемо.

    • Ви, мабуть, щось неправильно зрозуміли, головний інженер “Хмельницькліфт” в цьому питанні надає перевагу державним підприємствам і ніколи не агітував за приватні.

  2. “Хмельницькліфт” це комунальне підприємство обласної ради? Це так розводять усю область де є ліфти , копайтесь самі у своєму …. а місто Хмельницький буде утримуватись з обласного бюджету . Надають їм дотації з обласного бюджету? НАФІГ ЦЕ ПІДПРИЄМСТВО!!! А голова одласної ради повинен почати був роботу у ЖЕКу і так по щабельці щоб розбиратись у комуналці . поговоримо про комуналку через рік його роботи , а зараз поки що попередники.)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.