Делеговані повноваження Хмельницька ОДА поверне, коли буде сформована нова команда

Депутати Хмельницької обласної ради відмовилися повернати Хмельницькій облдержадміністрації делеговані повноваження.

За це проголосувала більшість депкорпусу за черговій сесії облради.

Обранці підтримали пропозицію керівника фракції обласної “Батьківщини” Івана Гладуняка, який вважає, що доцільніше було би приймати це рішення після формування нової команди Хмельницької ОДА.

“На Хмельниччині немає призначень ані по голові облдержадміністрації, ані по прокуратурі, ані по СБУ. Тільки після сформування керівнивних органів цих струтур можна говорити про поверення обласною радою делегованих повноважень облдержадміністрації”, – пояснив бютівець.

Нагадаємо, що 12 березня на сесію облради виносився проект рішення сесії “Про втрату чинності рішення Хмельницької обласної ради від 20 лютого 2014 року № 2-21/2014 “Про відкликання повноважень Хмельницької обласної ради, делегованих Хмельницькій обласній державній адміністрації, та утворення виконавчого комітету Хмельницької обласної ради”.

Крім цього, депутатам було запропоновано проголосувати за втрату чинності звернення Хмельницької обласної ради від 26 лютого ц.р. до районних рад області із закликом терміново скликати позачергові сесії районних рад, відкликати делеговані повноваження та прийняти на себе координацію діяльності правоохоронних органів, податкової і органів виконавчої влади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.