Заступник голови облради і науковець презентував книгу про Просвіти

Перший заступник голови Хмельницької облради і науковець Віктор Адамський презентував книгу “Просвіти” Поділля в добу української революції (1917-1920)”, який вийшла у співавторстві з викладачем Хмельницької педагогічно-гуманітарної академії Богданом Крищуком.

Захід відбувся у приміщенні педагогічно-гуманітарної академії.

У збірнику опубліковано 495 документів і матеріалів “Просвіт” Поділля та інших державних і громадських інституцій, які безпосередньо були причетними до їхньої діяльності, а також активних суспільних діячів доби Української революції 1917-1920 років.

“Наша мета, щоб книга була присутньою не лише у центральних біблотеках області та країни, а й дійшла до районних бібліотек. Це видання буде незамінним посібником для учнів, вчителів, краєзнавців та наукової спільности”, – зазначив В.Адамський.

Робота над творчим доробком тривала близько трьох років. У планах науковців, як зауважив пан Адамський, систематизувати матеріали про занепад “Просвіт” у більшовицький період.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.